Velvyslanec USA Eisen podebatuje se studenty Masarykovy univerzity

Brno, 16. března 2011 (MEDIAFAX) - Velvyslanec USA v České republice Norman L. Eisen navštíví od středy do pátku Brno. Ve středu v 16.45 bude diskutovat se studenty Právnické fakulty Masarykovy univerzity na téma problematiky právní a soudcovské etiky, uvádí webové stránky univerzity.

mu-pravnicka250

Během tří dnů čeká velvyslance Eisena několik setkání. "Ve středu v 16.45 se na Právnické fakultě Masarykovy univerzity bude konat přednáška Normana Eisena na téma problematika právní a soudcovské etiky," stojí na webových stránkách univerzity s tím, že přednáška se uskuteční v angličtině.

Ve čtvrtek se velvyslanec setká s primátorem Brna Romanem Onderkou, ombudsmanem Pavlem Varvařovským a předsedkyní Nejvyššího soudu Ivou Brožovou.

Kromě setkání si Norman Eisen prohlédne Muzeum českého a slovenského exilu a navštíví také Moravskou zemskou knihovnu, které předá kolekci knih Library of America.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...