Oáza klidu na brněnské cyklostezce

Brno, 6. května 2011 - Jedinečný sportpoint Kolonáda, který se nachází přibližně v polovině nejfrekventovanější brněnské cyklostezky mezi parkem Anthropos a Piavou, letos opět vítá své návštěvníky. Díky své atraktivní poloze na břehu řeky Svratky je Kolonáda ideálním místem pro různé zahradní párty – oslavy narozenin nebo firemní večírky pod širým nebem Přijďte i vy si odpočinout, načerpat sil na další cestu nebo jen tak posedět s přáteli u piva.

 

Kolonada

Svoje děti vezměte určitě s sebou, čekají tu na ně skákací trampolína, dětské chůdy, badminton a další zábavné atrakce. Na webu www.kolo-nada.cz sledujte aktuální program, do nějž jsou zahrnuta nejen zábavná odpoledne s muzikou a tancem, ale i tematicky zaměřené víkendy nejen pro cyklisty.

Kolonada-nav


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...