Projekt Brno daruje život zpříjemní dětem na onkologickém oddělení FN Brno

Brno, 18. srpna 2014 - V rámci projektu Brno daruje život navštíví v pátek 22. srpna zaměstnanci agentury Rh+ marketing dětské pacienty onkologického oddělení Fakultní nemocnice Brno. Připraví pro děti na odpoledne zábavný program. Návštěva dětí je další aktivitou brněnské projektu, který má za cíl získávat více dárců krvetvorných buněk.

brno DARUJE ZIVOT

Hlavní program budou tvořit zábavné hry pro děti. Jsou nachystané aktivity jako malování na trička, hra Twister nebo skládání Origami. „Jsme rádi za každou dobrovolnou pomoc, která pomůže děti rozptýlit a pobavit,“ dodává staniční sestra na oddělení 23 Dětské nemocnice Eva Bařinová. Program začne ve 14 hodin a bude končit v 16 h.

„V rámci projektu Brno daruje život chceme také zpříjemnit chvíle těm, kteří na svého dárce čekají. Tentokrát to jsou děti, pro které může být pobyt v nemocnici ještě náročnější než pro dospělé,“ říká jednatelka společnosti Rh+ marketing Radka Hošková.

Partnerem projektu Brno daruje život je od letošního roku také Morava Golf Tour. V rámci golfové tour golfisti přispívají na projekt. „Část výtěžku věnujeme na zábavné odpoledne pro děti z nemocnice. Rádi  přispějeme k usnadnění pobytu v nemocnici dětem s tímto nelehkým osudem,“ doplňuje za golfovou tour Petr Sobotka.


Související články: