Vyhrajte výlet do Dalešického pivovaru či řadu dalších hodnotných cen!

Brno, 17. dubna 2014 - Od pátku 18. dubna do soboty 26. dubna probíhá v Obchodech Nadace Veronica soutěž, na jejím základě můžete vyhrát večeři pro dvě osoby s přespáním v hotelu Dalešického pivovaru, víkend na dva dny v pasivním domě v Hostětíně, lístky do brněnských divadel, výpravnou publikaci „Přírodní zahrada“ a další ceny.

Dalesicky pivovar nadvori pivovar

Pokud do obchodů Nadace Veronica přinesete v těchto dnech darem nějakou pěknou věc/i, kterou již nepotřebujete, nebo nakoupíte za více jak 100 korun, získáte slosovací kupón, na jehož základě budete zařazeni do slosování. Soutěž probíhá v rámci brněnských dnů pro Zemi.

hotel dalesiceObchody Nadace Veronica prodávají pěkné darované věci, které si rád koupí někdo jiný. Výtěžek z prodeje rozděluje Nadace Veronica ve prospěch lidí, kteří pečují o své okolí a svoji (často dobrovolnou) aktivitu vkládají do realizace ekologických a komunitních projektů v Brně a okolí (například obnovují přírodní zahrady u škol a školek, vysazují a chrání zeleň, chrání a kultivují veřejný prostor, věnují se dětem a mládeži a realizují řadu dalších projektů, které dělají Brno krásnějším a příjemnějším místem pro život.

Darujte nám věci v dobrém stavu, věci zastaralé, rozbité nebo poškozené jsou pro nás spíše přítěží. Darovat nám můžete: pěkné málo nošené oblečení, doplňky, kabelky, pásky, nenošenou nebo málo nošenou obuv, sklo, keramiku, porcelán, šperky, bižuterii, starožitnosti, obrazy, novější knihy apod.

Vyhrát můžete:

  • 1. cena: Postřižiny – noc v hotelu Dalešického pivovaru spolu s večeří pro dvě osoby
  • 2. cena: Po stopách Prince Charlese – dvě noci pro dvě osoby v pasivním domě v Hostětíně
  • 3.–4. cena: vstupenky pro dvě osoby do Národního divadla Brno
  • 5.–10. cena: vstupenky pro dvě osoby do divadla Bolka Polívky
  • 11. cena: vstupenky pro dvě osoby do divadla Husa na provázku
  • 12.–15. cena: výpravná publikace Přírodní zahrada
  • 15. – 17. cena: poukázka pro dvě osoby na kávu a zákusek v restauraci Rebio,
  • 18.–20. cena: vstupy do bazénu na Kraví hoře,
  • 21.–30. cena: láhev skvělého hostětínského moštu

Slavnostní slosování proběhne dne 29. dubna v 17:00 hodin v obchodě na Jana Babáka 11. Podrobnější informace o věcech, které přijímáme, a o soutěži najdete na: www.nadacniobchod.cz


Související články: