Den otevřených dveří Českého hydrometeorologického ústavu

Brno, 21. března 2013 - V sobotu 23. března se na brněnské pobočce Českého hydrometeorologického ústavu na ulici Kroftlova od 9.00 do 14.00 hodin uskuteční Den otevřených dveří. Svou činnost budou návštěvníkům prezentovat oddělení meteorologie a klimatologie, hydrologie, jakosti vody, ochrany čistoty ovzduší, regionální předpovědní pracoviště či oddělení přístrojové techniky.

destnik

Pro všechny zájemce budou k dispozici odborníci, kteří rádi zodpoví veškeré zvídavé dotazy, těčit se můžete i na ukázky fungování přístrojů, prohlídku meteorologické stanice, hydrologického měřicího vozu či odborný výklad předpovědi počasí a hydrologických předpovědí. Více informací naleznete na stránkách ČHMÚ.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...