Denisovy sady budou v neděli patřit milovníkům klobouků

Brno, 3. května 2012 – V Denisových sadech si v neděli 6. května dají dostaveníčko všichni milovníci klobouků! Od 14 do 17 hodin se zde totiž uskuteční Kloboukové vítání jara, první nedělní promenádní koncert. Na programu zazní například hudba Louise Armstronga, budou představeny unikátní floristické klobouky a vyhodnoceny dětské výtvarné soutěže. Cílem akce je návštěvníky nejen pobavit, ale i předat informace o prevenci a léčbě onkologických onemocnění.

klobouky

Součástí nedělního programu, na který byste si neměli zapomenout vzít klobouk, bude také seznámení se Slovácko-hanáckými kroji a nahlédnutí do světa kávy s finalistou mistrovství světa v degustaci tohoto nápoje. To vše bude proloženo informacemi nejen pro ženy o léčbě a především prevenci onkologických onemocnění. Návštěvníci akce budou moci podpořit sdružení Mamma Help zakoupením drobných výrobků z artedílen.

Akci pořádá Kloboukový klub spolu s občanským sdružením Mamma Help a Veřjnou zelní města Brna.

(red), foto: archiv Kloboukový klub


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...