Invalidní hazardní hráčka prohrála peníze, v Brně zkusila vyloupit poštu

Brno, 17. června 2011 (MEDIAFAX) - Desetileté vězení hrozí dvaačtyřicetileté invalidní ženě, která se v uplynulých dnech pokusila pod pohrůžkou odpálení dvou granátů vyloupit poštu v Brně. V pátek řekla policejní mluvčí Andrea Straková.

papirek-zena-vyhruzka-prepadeni250

Žena s francouzskými holemi přistoupila k přepážce pošty v Nádražní ulici a požádala o poskytnutí úvěru. Během sepisování smlouvy ale pod okénkem prostrčila lístek s textem, že se jedná o přepadení. Pohrozila navíc, že má u sebe dva granáty.

"Lupička pak přikázala pracovnici pošty, aby jí dala všechny peníze. Paní za přepážkou však stiskla tíseň a utekla," řekla policejní mluvčí.

Pachatelka loupežného přepadení v tom okamžiku pravděpodobně kvůli rozrušení zkolabovala, vstát ze země jí pomohli až přivolaní policisté.

"Z vyšetřování vyplynulo, že prohrála velké peníze v hazardních hrách a dostala se do finančních problémů," řekla Straková. Za loupežné přepadení pošty hrozí nyní ženě až desetileté vězení.

Jiří Nováček

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...