IRS Jobs

Valtické Podzemí a Salon vín Championy soutěže TOP vinařský cíl

Valtice, 12. října 2018 – Valtické Podzemí a Salon vín se staly Championy soutěže TOP vinařský cíl. Prestižní anketa milovníků vína a vinařské turistiky takto ocenila trojnásobné medailisty akce a uvedla je do pomyslné "síně slávy".

   

Naši vinaři si z Jihoafrické republiky přivážejí přes dvacet medailí

Brno, 8. října 2018 – Téměř neuvěřitelným medailovým ziskem českých a moravských vín vyvrcholil tuto sobotu 22. ročník mezinárodní soutěže na africkém kontinentu – Michelangelo Wine Awards v Jihoafrické republice poblíž Kapského města. V konkurenci více než 2 000 vín z celého světa porotci ocenili moravské a české vinaře 2 velkými zlatými, 15 zlatými a 4 stříbrnými medailemi.

   

Druhý ročník soutěže o nejlepší krajská vína má své vítěze

Brno, 8. října 2018 – Titul „Víno Jihomoravského kraje 2018“ získala čtyři regionální vína. Dvě bílá a dvě červená vína zvítězila v soutěži, kterou vyhlásil Jihomoravský kraj. Budou reprezentovat jižní Moravu při oficiálních akcích. Soutěž proběhla ve spolupráci s Národním vinařským centrem a Svazem vinařů ČR.

   

Volarik Wine Investment – nová příležitost pro vinaře i investory

Brno, 3. října 2018 – Investiční společnost Volarik Capital, která se orientuje především na oblasti hoteliérství a vína představuje svoji novou aktivitu – Volarik Wine Investment. Cílem společnosti je nakupovat perspektivní vinařství a vinice.

   

Novinky brněnských vinoték - říjen 2018

Brno, 1. říjen 2018 – O co méně vín se sešlo do říjnového redakčního výběru novinek brněnských vinoték, o to zajímavější jsou. Pili jste už víno Královské řady VOC Znojmo? Nebo Velkou červenou slípku? A co rulandu z legendární trati Molvy nebo rýňák z vítězné kolekce soutěže Vinař roku? A co třeba víno letošního ročníku, tedy 2018?

   

Naši vinaři si odvážejí z Vídně neuvěřitelných 347 medailí

Brno, 25. září 2018 – Moravští a čeští vinaři uspěli na prestižní světové soutěži AWC Vienna a přivážejí 63 zlatých a 284 stříbrných medailí. Ocenění dobré kvality („Seal of Approval“) získalo dalších 107 moravských a českých vín. Celkem tak naši vinaři získali na jedné z největších soutěží vín na světě 454 ocenění. Nejúspěšnější byla společnost Víno Botur s 5 zlatými a Vinselekt Michlovský a.s. se 4 zlatými a 16 stříbrnými medailemi.

   

Víno z blízka od Věstonic po Bulhary

Brno, 14. září 2018 – Čtvrteční večer přilákal milovníky vína na poslední letošní setkání v Otevřené zahradě. Festival Víno z blízka představil tentokrát vinaře z východní části Pálavy.

   

Strana 1 z 77