Motorkáři vyrazí na Masarykův okruh s měsíčním předstihem

Brno, 6. března 2014 - O měsíc dřív, než je obvyklé, vyjedou na dráhu Masarykova okruhu motoristé. Od čtvrtka do pátku 6. a 7. března patří dráha řidičům aut, o víkendu se otevře pro motorkáře. Oficiálně zahájí sezonu FUNWAY Tuning Show + Extreme Offroad Show 5. – 6. dubna.

Zprovoznění dráhy s několikatýdenním předstihem umožnilo neobvyklé počasí. „Nejde jen o aktuální nadprůměrné teploty, ale i o počasí v uplynulém měsíci. Díky němu jsme mohli na dráze provést jarní úklid, nachystat bezpečnostní bariéry a dokončit opravy, které by jinak finišovaly až v březnu,“ vysvětlila výkonná ředitelka Automotodromu Brno Ivana UImanová.

„Je to pro nás trochu zadostiučinění za loňský rok, kdy leželo na dráze několik desítek centimetrů sněhu ještě na začátku dubna a den po dni jsme odmítali nasmlouvané klienty,“ podotkla.

Zejména pro motorkáře to znamená uspíšení začátku sezony víc jak o měsíc. Za normálních okolností začínali jezdit na Masarykově okruhu až v polovině dubna. „K tomuto rozhodnutí přispěl i Motosalon. Termín jízd jsme sladili právě s akcí na výstavišti a domluvili jsme i společné vstupné. Pokud se motorkář bude chtít projet po dráze a zároveň jít na Motosalon, zaplatí jen cenu jízdy na Masarykově okruhu. Vstup na Motosalon má v podstatě zdarma,“ vysvětluje marketingový ředitel Automotodromu Brno Michal Klouda.

Společné vouchery za 550 korun lze nakoupit na Masarykově okruhu i na brněnském výstavišti. Vůbec tedy nezáleží na tom, jestli motorkář nejdřív pojede na dráhu, nebo si projde veletržní expozici. „Myslím, že toto spojení se nabízelo a je i symbolické. Chceme ukázat, že jsme na jedné lodi, že dokážeme spolupracovat a že díky tomu nabídneme něco navíc našim zákazníkům,“ podotkla Ulmanová.

(red)


Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit