VUT- nakladatelství Vutium

Sedmý zápas finále mezi Pardubicemi a Kometou by se hrál od 19.00

Pardubice, 18. dubna 2012 (MEDIAFAX) - Superfinále florbalu 2012 (finále Extraligy žen i Fortuna extraligy mužů) přesune začátek případného sedmého finálového zápasu hokejové Tipsport extraligy mezi Pardubicemi a Kometou Brno. To se mělo hrát od 18.10, nakonec byl ale jeho start posunut na 19.00.

Pardubice vedou nad Kometou 3:2 na zápasy, a když ve čtvrtek v Brně vyhrají, budou novým mistrem naší nejvyšší hokejové soutěže. V opačném případě si Moravané vynutí rozhodující duel v sobotu na východě Čech, jehož plánovaný začátek byl původně stanoven na 18.10. Tento údaj dosud visí i na oficiálním pardubickém webu, nicméně realita je jiná.

Česká televize se totiž zavázala, že bude až do konce vysílat v sobotu florbalové superfinále, které začíná v 17.00. A tak by se v Pardubicích vhodilo úvodní buly až v 19.00. "Samozřejmě jsme s Českou televizí tento problém řešili a dospěli jsme k názoru, že jde o vrchol sezony a byla by škoda, kdyby ho diváci u obrazovek mohli sledovat až třeba od druhé třetiny. Řešení hrát od sedmi večer je nejlepší možné," řekl Mediafaxu marketingový manažer pardubického celku Miroslav Novotný.

Ondrej Huml, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:

Přidat komentář


Bezpečnostní kód
Obnovit