Obyčejně neobyčejný koncert Jany Kirschner

Brno, 13. března, 2024 – Zpěvačka a skladatelka Jana Kirschner přichází začátkem března s dlouho očekávaným novým albem s názvem Obyčajnosti. Zastávka na Flédě je naplánována na 9. dubna.

Jana Kirschner  IMG8280 via pr fleda

Oslava každodenností a vzácností obyčejných dní bude pokračovat i v 7 městech napříč Českem a Slovenskem. Ve více než 90-minutovém programu představí mezinárodní sestava muzikantů nejen nové skladby, ale dostane se i na nejznámější písně ze zpěvaččina repertoáru. Série těchto unikátních koncertů spojuje hudebníky z Británie, Francie, Česka i Slovenska. Členové kapely MAD MAD MAD, Malina Brothers, Katja Katja Elznicová ze skupiny Manon Meurt, Valentína Vlková (Meowlau x Val), Adina Sivoková, a samozřejmě zpěvaččin dlouholetý partner a producent Eddie Stevens, známy z kapel Moloko, Zero 7, nebo spolupracemi s Roisin Murphy, Jamiroquai a Siou.

Zdroj a foto: PR klub Fléda


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...