Festival Back to School zpříjemní studentům začátek školního roku

Brno, 24. září 2013 – Hudební festival Back to School opět zpestří vysokoškolákům začátek školního roku. Uskuteční se ve čtvrtek 26. září v areálu Hněvkovského v Komárově a jeho návštěvníci se mohou těšit na kapely Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG nebo Evelynne. Vstup na akci je tradičně zdarma. O podrobnostech informovala za organizátory Lucie Kučerová.

backtoschool

Slovenská kapela Horkýže Slíže zvolila pro Back to School osvědčený repertoár postavený na legendárních hitech. Dojde ale i na pár kousků z poslední desky a dokonce i na písně z úplných začátků kapely. Charlie Straight rovněž vsadí při svém vystoupení na známé skladby jako Coco, Your House nebo Upside Down, přidává ale i novou písničku Crush On A Hooligan, jejíž videoklip je připraven a veřejnosti se představí na konci října. Chybět nebude ani nový singl I Sleep Alone, který skupina nahrála s Markétou Irglovou na Islandu. Šestice UDG na festivalu představí oblíbené hity a písničky z aktuální desky Akrobat.

Hudební program ale nebude jedinou zábavou festivalu. Zpestří jej tzv. T-Mobile sci-fi city, ve kterém si studenti mohou vyzkoušet nové trendy v oblasti informačních technologií. „Podařilo se vybudovat projekt nabízející skvělý zážitek se značkou T-Mobile a zároveň umožňující získat zákaznickou zkušenost s našimi nejnovějšími službami. Letošní ročník se nese v duchu smartphonů a aplikací," uvedla k festivalu Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí společnosti T-Mobile, která akci organizuje.

Hudební festival se postupně objeví v šesti univerzitních městech v Čechách a na Moravě v období od 24. září do 10. října. Minulý ročník Back to School navštívilo v Brně na 20 tisíc studentů.

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Listopad 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
141516171820
212223252627
282930    
Nejbližší akce

Žádné události