Festival Back to School zpříjemní studentům začátek školního roku

Brno, 24. září 2013 – Hudební festival Back to School opět zpestří vysokoškolákům začátek školního roku. Uskuteční se ve čtvrtek 26. září v areálu Hněvkovského v Komárově a jeho návštěvníci se mohou těšit na kapely Horkýže Slíže, Charlie Straight, UDG nebo Evelynne. Vstup na akci je tradičně zdarma. O podrobnostech informovala za organizátory Lucie Kučerová.

backtoschool

Slovenská kapela Horkýže Slíže zvolila pro Back to School osvědčený repertoár postavený na legendárních hitech. Dojde ale i na pár kousků z poslední desky a dokonce i na písně z úplných začátků kapely. Charlie Straight rovněž vsadí při svém vystoupení na známé skladby jako Coco, Your House nebo Upside Down, přidává ale i novou písničku Crush On A Hooligan, jejíž videoklip je připraven a veřejnosti se představí na konci října. Chybět nebude ani nový singl I Sleep Alone, který skupina nahrála s Markétou Irglovou na Islandu. Šestice UDG na festivalu představí oblíbené hity a písničky z aktuální desky Akrobat.

Hudební program ale nebude jedinou zábavou festivalu. Zpestří jej tzv. T-Mobile sci-fi city, ve kterém si studenti mohou vyzkoušet nové trendy v oblasti informačních technologií. „Podařilo se vybudovat projekt nabízející skvělý zážitek se značkou T-Mobile a zároveň umožňující získat zákaznickou zkušenost s našimi nejnovějšími službami. Letošní ročník se nese v duchu smartphonů a aplikací," uvedla k festivalu Markéta Vychytilová, manažerka sponzoringu a akcí společnosti T-Mobile, která akci organizuje.

Hudební festival se postupně objeví v šesti univerzitních městech v Čechách a na Moravě v období od 24. září do 10. října. Minulý ročník Back to School navštívilo v Brně na 20 tisíc studentů.

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události