Krajské kolo soutěže začínajících podnikatelů ovládli Brňané

Brno, 20. dubna 2016 - Jihomoravské kolo soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy ovládli Brňané. S inovativními rehabilitačními pomůckami Sun Ball vyhrál Jan Klodner (na snímku). Na druhém místě skončila kavárna PiknikBox Hany Severové a třetí místo opanoval ruční elektrický vozík MULA 4x4 Adama Prajse. Soutěžící zabodovali v konkurenci 65 přihlášek, nejčastěji z oboru gastronomie, volnočasových aktivit a IT.

jan klodner krajske kolo t-mobile rozjezdy

Porota byla nápadem Jana Klodnera unesena. „Pomůcky Sun Ball kombinují přínos odborně vedené rehabilitace s moderními technologiemi a zároveň pacienta – zejména starší nebo lidí po úrazech – dostatečně motivuje ke cvičení,“ říká Michaela Blažejová, senior manažerka provozu služeb zákazníkům, T-Mobile.

„Mezi letošními finalisty oceňuji přípravu byznysplánů a to, že se připravili na jednotlivé fáze podnikání. Dopředu vědí, kolik zákazníků je třeba obsloužit a kdy se investice vrátí,“ potvrzuje další z porotců, investor Daniel Mikšovský.

Regionální vítězové se mohou zúčastnit celostátního kola soutěže. Odborná porota bude z prvních míst vybírat absolutního vítěze, který získá ceny v hodnotě skoro 700 tisíc korun. Brno bylo první zastávkou šestého ročníku T-Mobile Rozjezdů. Tým poradců, porotců a přednášejících, kteří pomáhají začínajícím podnikatelům, má před sebou dalších 8 seminářů v celé republice, ten nejbližší se koná ve čtvrtek 14. dubna v Hradci Králové.


Související články: