Krajské kolo soutěže začínajících podnikatelů ovládli Brňané

Brno, 20. dubna 2016 - Jihomoravské kolo soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy ovládli Brňané. S inovativními rehabilitačními pomůckami Sun Ball vyhrál Jan Klodner (na snímku). Na druhém místě skončila kavárna PiknikBox Hany Severové a třetí místo opanoval ruční elektrický vozík MULA 4x4 Adama Prajse. Soutěžící zabodovali v konkurenci 65 přihlášek, nejčastěji z oboru gastronomie, volnočasových aktivit a IT.

jan klodner krajske kolo t-mobile rozjezdy

Porota byla nápadem Jana Klodnera unesena. „Pomůcky Sun Ball kombinují přínos odborně vedené rehabilitace s moderními technologiemi a zároveň pacienta – zejména starší nebo lidí po úrazech – dostatečně motivuje ke cvičení,“ říká Michaela Blažejová, senior manažerka provozu služeb zákazníkům, T-Mobile.

„Mezi letošními finalisty oceňuji přípravu byznysplánů a to, že se připravili na jednotlivé fáze podnikání. Dopředu vědí, kolik zákazníků je třeba obsloužit a kdy se investice vrátí,“ potvrzuje další z porotců, investor Daniel Mikšovský.

Regionální vítězové se mohou zúčastnit celostátního kola soutěže. Odborná porota bude z prvních míst vybírat absolutního vítěze, který získá ceny v hodnotě skoro 700 tisíc korun. Brno bylo první zastávkou šestého ročníku T-Mobile Rozjezdů. Tým poradců, porotců a přednášejících, kteří pomáhají začínajícím podnikatelům, má před sebou dalších 8 seminářů v celé republice, ten nejbližší se koná ve čtvrtek 14. dubna v Hradci Králové.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Březen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF