Krajské kolo soutěže začínajících podnikatelů ovládli Brňané

Brno, 20. dubna 2016 - Jihomoravské kolo soutěže začínajících podnikatelů T-Mobile Rozjezdy ovládli Brňané. S inovativními rehabilitačními pomůckami Sun Ball vyhrál Jan Klodner (na snímku). Na druhém místě skončila kavárna PiknikBox Hany Severové a třetí místo opanoval ruční elektrický vozík MULA 4x4 Adama Prajse. Soutěžící zabodovali v konkurenci 65 přihlášek, nejčastěji z oboru gastronomie, volnočasových aktivit a IT.

jan klodner krajske kolo t-mobile rozjezdy

Porota byla nápadem Jana Klodnera unesena. „Pomůcky Sun Ball kombinují přínos odborně vedené rehabilitace s moderními technologiemi a zároveň pacienta – zejména starší nebo lidí po úrazech – dostatečně motivuje ke cvičení,“ říká Michaela Blažejová, senior manažerka provozu služeb zákazníkům, T-Mobile.

„Mezi letošními finalisty oceňuji přípravu byznysplánů a to, že se připravili na jednotlivé fáze podnikání. Dopředu vědí, kolik zákazníků je třeba obsloužit a kdy se investice vrátí,“ potvrzuje další z porotců, investor Daniel Mikšovský.

Regionální vítězové se mohou zúčastnit celostátního kola soutěže. Odborná porota bude z prvních míst vybírat absolutního vítěze, který získá ceny v hodnotě skoro 700 tisíc korun. Brno bylo první zastávkou šestého ročníku T-Mobile Rozjezdů. Tým poradců, porotců a přednášejících, kteří pomáhají začínajícím podnikatelům, má před sebou dalších 8 seminářů v celé republice, ten nejbližší se koná ve čtvrtek 14. dubna v Hradci Králové.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN