Špičky hudební scény zahrají pro dobrou věc na festivalu Hudbou pro Unicef

Tišnov/Brno, 3.června – Příjemná zábava a zároveň příležitost pomoct potřebným, to bude již za necelý měsíc pátý ročník charitativního multižánrového hudebního festivalu Hudbou pro UNICEF. Ten se uskuteční o víkendu 14. a 15. června v tišnovském letním kině a účast na něm přislíbily kapely jako Charlie Straight, Mandrage, Portless nebo zpěvák Dan Bárta. Výtěžek z akce poputuje na podporu očkovacích programů UNICEF.

hudba unicef

„Návštěvníky letního kina čeká celkem třináct skupin v čele s absolutní špičkou naší hudební scény v čele s Charlie Straight, Mandrage, Toxique nebo zpěvákem Danem Bártou," uvedl k programu ředitel festivalu Jan Schneider. Zatím poslední potvrzenou kapelou je Portless, kterou založili bývalí členové Support Lesbiens. Zahraje také populární herec a zpěvák Jan Budař, skladatel filmové hudby Jaroslav Uhlíř, bojovníci proti konci světa The Tap Tap, Petr Bende nebo, slovenskou zpěvačku Katarínu Knechtovou a skupinu Vidiek nebo tišnovskou Pátou ruku. V areálu letního kina bude i v letošním roce připraven bohatý doprovodný program pro děti.

SOUTĚŽ UKONČENA

Soutěž:

Kolikátý ročník festivalu Hudbou pro Unicef se letos koná?
  1. třetí
  2. čtvrtý
  3. pátý

Dva vylosovaní výherci obdrží po dvou permanentkách na oba dva dny festivalu Hudbou pro Unicef. Správné odpovědi zasílejte do středy 12. června 2013 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "Unicef". Výherci budou kontaktováni redakcí.
 

Festival nabízí unikátní příležitost poslechnou si špičkovou hudbu a současně podpořit očkovací program UNICEF. Vstupenky za zvýhodněnou cenu jsou v prodeji v síti Ticketportal. Zájemci mohou využít možnosti služby HOMEticket - vstupenky si jednoduše vytisknou z pohodlí svého domova. Další informace na oficiálních stránkách akce www.hudbouprounicef.cz.

Festival se koná ve spolupráci s Dětským fondem OSN – UNICEF.

(red)


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události