Vyhrajte lístky na představení divadla Reduta

Brno, 1. května 2012 – Je tu nový měsíc a s ním opět soutěž portálu iBrno.cz o lístky do Národního divadla Brno. Vyhrát můžete dvě vstupenky na jedno ze tří červnových představení divadla Reduta. A jaké inscenace jsou tentokrát ve hře? První z nich je Cenou Alfréda Radoka oceněná hra Patrika Ouředníka Europeana, která líčí evropské dějiny 20. století s nadhledem, humorem i sžíravou ironií. Druhou inscenací je Nenápadný půvab buržoazie, jejíž předlohou byl slavný film Luise Buňuela a J. C. Carriéra oceněný Oscarem. A do třetice je to talk show Tomáše Matonohy a jeho hostů - Na forbíně s T. M.

divadlo_Reduta

Soutěž:

Filmová předloha hry Nenápadný půvab buržoazie získala mimo jiné jednu významnou cenu. Byl to:

  1. Zlatý glóbus za nejlepší střih
  2. Oscar za nejlepší cizojazyčný film
  3. Oscar za nejlepší scénář

Tři výherci získají dvě vstupenky na jedno z červnových představení Europeana, Nenápadný půvab buržoazie nebo Na forbíně s Tomášem Matonohou. Správné odpovědi na soutěžní otázku zasílejte do čtvrtka 31. května 2012 na adresu redakce nebo na e-mail Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu zprávy prosím uveďte "Divadlo červen". Výherci budou kontaktováni redakcí.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...