Výstava fotoobrazů z cyklu Obrazy z cest zahajuje 18. listopadu v Domě pánů z Lipé

Brno, 3. listopadu 2011 - Od 18. listopadu do 5. prosince 2011 bude v prostorách Domu pánů z Lipé zpřístupněn pod názvem "Magic World 4" výběr fotografických novinek z galerií amatérských fotografů projektu Dušana Procházky "Obrazy z cest". Výstava je dalším pokračováním akcí autorů sdruženým internetovým portálem www.obrazyzcest.cz.

obrazy_z_cest1-250

Bude na ní k vidění cca 40 obrazů od deseti autorů a jejich hostů. Oproti letní prezentaci na brněnském letišti bude výstava kvantitativně daleko menší, kvůli omezeným prostorám Domu pánů z Lipé, zato bude obsahovat výhradně letošní novinky z galerií autorů. Výstava v Domu pánů z Lipé je každoročně jakousi logickou tečkou za celoroční činností brněnských amatérských fotografů a je i pravidelným místem setkání autorů a přátel cestování a dobré nálady na klubovém večeru.

obrazy_z_cest1-600
Návštěvníci mohou shlédnout ukázky kolekcí např. "Zapomenuté přístavy" D. Procházky. Dále fota z posledních cest talentovaných fotografů Z. Haška, H. Kmoníčkové, J. Vaníčka, V. Opluštila, V. Bureše, W. Pavliše, A. Krejčího a P. Nováka. Zajímavostí budou fota posvátných míst USA K. Fullera i fota mladých hostujících talentů. Nekterá témata se již objevila na pravidelných scénách "Obrazů z cest" v galerii restaurace Varna na gastronomických národních večerech a nové scéně letošního roku cestovatelských večerech v Noem Arch.

Mediálním partnerem je časopis Brno Business. Vše podstatné o výstavě Magic World včetně představení projektu Obrazy z cest, v rámci kterého je letošní výstava organizována, je k dispozici na stránkách www.obrazyzcest.cz.

red


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události