DJ Tonka vystoupí na O´Seex party

Brno, 20. října 2011 — Ve čtvrtek 27. října vystoupí v brněnského klubu Fléda DJ Tonka, a to v rámci party O´Seex, která oslaví své 10. výročí. DJ Tonka, vlastním jménem Thomas René Gerlach. Ten je světoznámým producentem, majitelem 40 tisíc vinylů a autorem desítek hitů působící na světovou hudební scénu od roku 1991. Za svoji dlouholetou kariéru na sebe upoutal pozornost světových labelů i médií. Během uplynulých 20 let hrál prakticky po celém světě a nyní je připraven předvést jeden ze svých setů i v moravské metropoli. DJ Tonka patří mezi celosvětově uznávané umělce a bez nadsázky lze říci, že stál u zrodu housu, techna a breakbeatu.

DJ-tonka

Dalšími hosty budou DJ Jerry a Javas a jako nový talent si vysloužil pozvání na hlavní pódium producent a DJ Jay Beck. Akce by se samozřejmě neobešla bez rezidenta a zakladatele DJe Hydrophonica nebo Wallyho D.

Druhé pódium nesoucí název Zbytkáček.cz, alkohol za volant nepatří, obsadí mnoho talentovaných DJs a producentů jako jsou Ian In Run, Danny Bright, Manack, slovenský Gabriel Progressium, George S a dj Wolscha.

Jak je již zvykem, akce bude zpestřena o doplňující program v podobě přehlídky nejnovějších trendů z oblasti módy, a to za účasti špičkových značek MONDO nebo SCANDALO underwear. Specialitami akce budou unikátní akční drinky, dekorace, projekce a spousta dalších překvapení.

Lístky na tuto akci můžete zakoupit v prodejnách sítě TicketPro za 220 Kč bez poplatků, jejichž počet bude značně omezen. Lístky lze rovněž získat při nákupu u našich partnerů zdarma, a sice v AMICI pizza, SCANDALO underwear, MONDO exklusive for man nebo S GALLERY!

(red)


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události