DJ Tonka vystoupí na O´Seex party

Brno, 20. října 2011 — Ve čtvrtek 27. října vystoupí v brněnského klubu Fléda DJ Tonka, a to v rámci party O´Seex, která oslaví své 10. výročí. DJ Tonka, vlastním jménem Thomas René Gerlach. Ten je světoznámým producentem, majitelem 40 tisíc vinylů a autorem desítek hitů působící na světovou hudební scénu od roku 1991. Za svoji dlouholetou kariéru na sebe upoutal pozornost světových labelů i médií. Během uplynulých 20 let hrál prakticky po celém světě a nyní je připraven předvést jeden ze svých setů i v moravské metropoli. DJ Tonka patří mezi celosvětově uznávané umělce a bez nadsázky lze říci, že stál u zrodu housu, techna a breakbeatu.

DJ-tonka

Dalšími hosty budou DJ Jerry a Javas a jako nový talent si vysloužil pozvání na hlavní pódium producent a DJ Jay Beck. Akce by se samozřejmě neobešla bez rezidenta a zakladatele DJe Hydrophonica nebo Wallyho D.

Druhé pódium nesoucí název Zbytkáček.cz, alkohol za volant nepatří, obsadí mnoho talentovaných DJs a producentů jako jsou Ian In Run, Danny Bright, Manack, slovenský Gabriel Progressium, George S a dj Wolscha.

Jak je již zvykem, akce bude zpestřena o doplňující program v podobě přehlídky nejnovějších trendů z oblasti módy, a to za účasti špičkových značek MONDO nebo SCANDALO underwear. Specialitami akce budou unikátní akční drinky, dekorace, projekce a spousta dalších překvapení.

Lístky na tuto akci můžete zakoupit v prodejnách sítě TicketPro za 220 Kč bez poplatků, jejichž počet bude značně omezen. Lístky lze rovněž získat při nákupu u našich partnerů zdarma, a sice v AMICI pizza, SCANDALO underwear, MONDO exklusive for man nebo S GALLERY!

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...