Podzimní přistání kapely MIG 21 na Flédě

Brno, 18. října 2011 — Jako již každý rok i letos na podzim se objeví MIG 21 v klubech po celé naší republice. Návštěvníky čeká kromě již tradiční zábavné show této chlapecké skupiny z Prahy 5 – Smíchova také jemně inovovaný program a nové písničky. Novinkou v programu bude např. titulní skladba „Chci ti říct“ z úspěšné komedie Muži v naději (2011, režie Jiří Vejdělek), ve které si frontman skupiny Jiří Macháček i zahrál. Tuto úvodní filmovou písničku složil společně s kytaristou Tomášem Polákem. Na vybraných hudebních televizních stanicích můžete vidět k písničce i videoklip.

 

mig21

Další novinkou bude slavná My Way (nejznámější verze v podání Franka Sinatry), avšak MIGovská verze se jmenuje „Mávej“ a text k ní napsal Jiří Macháček. Videoklip je již v přípravách, natáčení odstartuje v nejbližších dnech a do režisérské stoličky usedne David Ondříček.

Místo: klub Fléda, Štefánikova 24, Brno
Datum: 20. 10. 2011
Start: 20:00 hod.
Vstupné: 220 Kč (předprodej) / 270 Kč (na místě)

 

(red)


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...