Brněnské představení La Putyka se blíží, šapitó už stojí!

Brno, 14. října 2011 - Dlouho očekávaná návštěva legendárního projektu La Putyka, která nyní sklízí úspěchy kde může se pomalu blíží. Vytápěné cirkusové šapitó, ve kterém se bude představení odehrávat je už připravené v Komárově na ploše naproti Baumaxu. "Prostředí cirkusového šapitó jsme zvolili z důvodu možnosti práce s prostorem a vytvoření neuvěřitelné atmosféry. Navíc se diváci nemusí bát zimy, šapitó je vytápěné," vysvětluje Martin Svoboda organizátor představení La Putyka.

LaPutyka250

Nadšené ovace publika a řada českých a zahraničních cen a nominací, taková je dnes značka La Putyky. Představení se řadí do žánru nového cirkusu, který kombinuje herectví, akrobacii, tanec, loutkoherectví a živou hudbu, proto nabízí nezapomenutelný zážitek opravdu širokému spektru diváků. "Pro nás je La Putyka takový český Cirque du Soleil," pochvalují si nadšení fanoušci La Putyky. Herecký soubor sestává z profesionálních herců, tanečníků a sportovců, kteří společně vytvářejí. „Představení jsem viděla několikrát a pokaždé mi při něm mrazí v zádech," barvitě popisuje jedna z věrných návštěvnic Lucie.

Diváci v Brně se mohou těšit hned na dvě představení, a to 24. a 25. října od 20:00. "La Putyka už do Brna jednou zavítala v rámci hudebního festivalu, kapacita však byla pouze 200 míst a bylo zcela vyprodáno. Nyní se dostane na mnohem víc diváků, ale přesto doporučujeme, aby s nákupem lístků neotáleli," říká Anna Pragrová organizátorka představení.

Většina novocirkusových představení ukazuje vysportované a svalnaté herce, La Putyka se na vše divá s nadhledem. Atletické postavy vyměnila za pivem vypracovaná těla štamgastů, pro které při pohledu přes plný půllitr přestávají platit fyzikální zákony.

Nyní máte možnost využít jedinečné nabídky a objednat si na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript zlevněné vstupenky za 444 Kč.

red


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Kulturní akce v Brně

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události