Brněnské představení La Putyka se blíží, šapitó už stojí!

Brno, 14. října 2011 - Dlouho očekávaná návštěva legendárního projektu La Putyka, která nyní sklízí úspěchy kde může se pomalu blíží. Vytápěné cirkusové šapitó, ve kterém se bude představení odehrávat je už připravené v Komárově na ploše naproti Baumaxu. "Prostředí cirkusového šapitó jsme zvolili z důvodu možnosti práce s prostorem a vytvoření neuvěřitelné atmosféry. Navíc se diváci nemusí bát zimy, šapitó je vytápěné," vysvětluje Martin Svoboda organizátor představení La Putyka.

LaPutyka250

Nadšené ovace publika a řada českých a zahraničních cen a nominací, taková je dnes značka La Putyky. Představení se řadí do žánru nového cirkusu, který kombinuje herectví, akrobacii, tanec, loutkoherectví a živou hudbu, proto nabízí nezapomenutelný zážitek opravdu širokému spektru diváků. "Pro nás je La Putyka takový český Cirque du Soleil," pochvalují si nadšení fanoušci La Putyky. Herecký soubor sestává z profesionálních herců, tanečníků a sportovců, kteří společně vytvářejí. „Představení jsem viděla několikrát a pokaždé mi při něm mrazí v zádech," barvitě popisuje jedna z věrných návštěvnic Lucie.

Diváci v Brně se mohou těšit hned na dvě představení, a to 24. a 25. října od 20:00. "La Putyka už do Brna jednou zavítala v rámci hudebního festivalu, kapacita však byla pouze 200 míst a bylo zcela vyprodáno. Nyní se dostane na mnohem víc diváků, ale přesto doporučujeme, aby s nákupem lístků neotáleli," říká Anna Pragrová organizátorka představení.

Většina novocirkusových představení ukazuje vysportované a svalnaté herce, La Putyka se na vše divá s nadhledem. Atletické postavy vyměnila za pivem vypracovaná těla štamgastů, pro které při pohledu přes plný půllitr přestávají platit fyzikální zákony.

Nyní máte možnost využít jedinečné nabídky a objednat si na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript zlevněné vstupenky za 444 Kč.

red


Související články:

Kulturní akce v Brně

<<  Červen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  3  4  5
  6  7101112
1314151719
2021222324
27282930   
Nejbližší akce

Žádné události