Brněnské představení La Putyka se blíží, šapitó už stojí!

Brno, 14. října 2011 - Dlouho očekávaná návštěva legendárního projektu La Putyka, která nyní sklízí úspěchy kde může se pomalu blíží. Vytápěné cirkusové šapitó, ve kterém se bude představení odehrávat je už připravené v Komárově na ploše naproti Baumaxu. "Prostředí cirkusového šapitó jsme zvolili z důvodu možnosti práce s prostorem a vytvoření neuvěřitelné atmosféry. Navíc se diváci nemusí bát zimy, šapitó je vytápěné," vysvětluje Martin Svoboda organizátor představení La Putyka.

LaPutyka250

Nadšené ovace publika a řada českých a zahraničních cen a nominací, taková je dnes značka La Putyky. Představení se řadí do žánru nového cirkusu, který kombinuje herectví, akrobacii, tanec, loutkoherectví a živou hudbu, proto nabízí nezapomenutelný zážitek opravdu širokému spektru diváků. "Pro nás je La Putyka takový český Cirque du Soleil," pochvalují si nadšení fanoušci La Putyky. Herecký soubor sestává z profesionálních herců, tanečníků a sportovců, kteří společně vytvářejí. „Představení jsem viděla několikrát a pokaždé mi při něm mrazí v zádech," barvitě popisuje jedna z věrných návštěvnic Lucie.

Diváci v Brně se mohou těšit hned na dvě představení, a to 24. a 25. října od 20:00. "La Putyka už do Brna jednou zavítala v rámci hudebního festivalu, kapacita však byla pouze 200 míst a bylo zcela vyprodáno. Nyní se dostane na mnohem víc diváků, ale přesto doporučujeme, aby s nákupem lístků neotáleli," říká Anna Pragrová organizátorka představení.

Většina novocirkusových představení ukazuje vysportované a svalnaté herce, La Putyka se na vše divá s nadhledem. Atletické postavy vyměnila za pivem vypracovaná těla štamgastů, pro které při pohledu přes plný půllitr přestávají platit fyzikální zákony.

Nyní máte možnost využít jedinečné nabídky a objednat si na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript zlevněné vstupenky za 444 Kč.

red


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF

Kulturní akce v Brně

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
192021232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události