Krádeží mobilů si řidič z Brna přišel na čtvrt milionu korun

Brno, 22. září 2012 (MEDIAFAX) - Škodu za čtvrt milionu korun způsobil brněnský řidič svému zaměstnavateli, když si ponechal zásilku mobilů. V sobotu to řekl policejní mluvčí Bohumil Malášek. Škodu za čtvrt milionu korun napáchal dvacetiletý řidič, který v srpnu okradl svého zaměstnavatele - přepravní společnost. Při převážení zásilek z Brna do modřického meziskladu si v autě ponechal jeden z balíků, který měl dále putovat do slovenského Pezinku.

Pouta-detail-KT

"Celníci si chybějícího balíku nevšimli. Zásilka obsahovala 65 mobilních telefonů. Šofér začal telefony prodávat a během měsíce stačil velkou většinu prodat. Zůstalo mu jich pouhých 15," podotkl policejní mluvčí Malášek. Mladík už podobným způsobem podvedl v minulosti předchozího zaměstnavatele.

Irena Frolová, ilustrační foto: Kryštof Turek

Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...