Holding Winning Group koupil firmu PMK Drill

Brno, 27. listopadu 2019 – Investiční skupina Winning Group a.s. oznámila k 15. listopadu 2019 akvizici společnosti PMK Drill s.r.o. Obě společnosti jsou významnými hráči na stavebním trhu. Svou specializaci na kompletní dodávku staveb, monolitické a strojírenské konstrukce tak skupina Winning Group rozšiřuje o speciální zakládání staveb. Transakce bude vypořádána do konce roku 2019.

kontrakt deal

Společnost PMK Drill s.r.o. s ročním obratem 200 mil. Kč a 15letou tradicí na českém trhu bude začleněna do stavební divize holdingu Winning Group. Doplní tak zejména aktivity dceřiných společností KALÁB – stavební firma a PAMSTAV, které se specializují na kompletní dodávky staveb a železobetonové monolitické konstrukce. Takto vznikne stavební holding s ročním obratem přes 1,2mld Kč, který bude od roku 2020 působit pod novou značkou Winning PS.

„Jsem rád, že se nám podařilo získat do naší skupiny úspěšnou stavební firmu. S výhledem na aktivity našich společností KALÁB - stavební firma s.r.o. a PAMSTAV s.r.o., které již dnes nabízí široké spektrum stavebních dodávek, bylo pro nás logickým krokem rozšířit naše portfolio o speciální zakládání. Věříme v sílu společnosti s vysokou přidanou hodnotu a vidíme zde velkou synergii. Těšíme se na společnou budoucnost PMK Drill a Winning Group,“ sdělil Sebastian Wagner, předseda představenstva Winning Group a.s.

Dle vysvětlení ředitele společnosti PMK Drill, Josefa Pipka, společnost už delší dobu hledala silného partnera, který by zajistil stabilní zázemí pro společnost PMK Drill v rámci generačního přechodu. „Těší mě, že jsme ve skupině Winning Group našli stabilního a solidního partnera, který zajistí naší společnosti i nadále úspěšnou budoucnost,“ říká Josef Pipek, ředitel PMK Drill s.r.o. Bývalí majitelé budou i nadále pracovat pro firmu v rámci manažerských pozic.


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF