2. ročník SOVA B2B konference nabídne zajímavé hosty i program

Brno, 13. září 2016 - Ve čtvrtek 13. října 2016 se pod záštitou internetové agentury SOVA NET v Brně uskuteční druhý ročník SOVA B2B konference. Podnikatelé, CEO, obchodní a marketingoví ředitelé významných B2B firem se s vámi podělí o reálná data, postupy, výsledky a dopady obchodně-marketingových rozhodnutí, která ve své praxi učinili. Nechte se inspirovat skutečnými příběhy a zjistěte, jak rozvíjet podnik v prostředí digitalizace a rychlých změn na trhu!

podane ruce b2b marketing

Najděte fungující řešení & poučte se z chyb zkušených leaderů
Krizový manažer Tatrovky, brněnský zakladatel 30 firem nebo řečník světového formátu. Nejen jejich případové studie zazní v přednáškovém bloku #sovakonference. Tematicky se budou opět držet řízení obchodu a marketingu v B2B firmách. Ing. Petr Karásek, MBA, LL.M, promluví o tom, jak probíhala restrukturalizace společnosti Tatra a jakou roli v ní sehrála samotná značka. Ing. Ladislav Chodák se podělí o svou mnohaletou zkušenost, jak rozvinout potenciál firmy akvizicemi a investicemi do start-upových projektů. Chybět nebude ani Filip Dřímalka, expert na digitální inovace a byznys development, nebo Jana Leitnerová, která se specializuje na využití sociálních sítí pro firmy. Jako speciální host vystoupí i kouč TOP manažerů a autor světového bestselleru No Fear Speaking, Joe Yazbeck.

Ať už jste začínající podnikatel, CEO významné společnosti nebo marketingový/obchodní manažer B2B firmy, zajisté si na konferenci najdete to své. „Při výběru řečníků a témat jsme dbali na to, aby se v prezentacích objevily praktické ukázky a reálné zkušenosti přednášejících specialistů,“ uvedla vedoucí marketingového oddělení SOVA NET, Michaela Náplavová. Navazující workshopy zase představí moderní techniky a dovednosti z obchodu a online marketingu, které si hravě osvojíte i ve vašem podnikání!

Seznamte se s odborníky a dalšími TOP manažery významných B2B firem
Osobní vazby jsou v B2B sektoru klíčové, a proto nebude ani letos v programu chybět moravský networkingový večírek. „Účastníkům konference opět poskytneme dostatečný prostor pro navázání nových obchodních kontaktů – ať už nad talířem pravých moravských dobrot a skleničkou lahodného vína, nebo prostřednictvím inovativní B2B sociální sítě Bezones,“ dodává CEO SOVA NET, Petr Mikšovič. Networkingová síť Bezones byla oficiálně představena na loňském ročníku konference. Od té doby se do ní zapojily už desítky firem a ochotně sdělily své první uživatelské dojmy, které vám nejen na večírku rádi představí zástupci projektu.

Přijďte se inspirovat a posuňte svou firmu vpřed
Kompletní program a podrobné organizační informace #sovakonference najdete na oficiálním webu. Registrace je otevřena. Dlouho ale neváhejte, počet vstupenek je omezen!


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF