Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

Brno, 9. prosince 2015 - Přibližně padesát nových pracovních pozic v IT se v příštím roce chystá otevřít Kentico Software. Na nová pracovní místa chce nabírat jak zkušené vývojáře, tak studenty a absolventy. „V příštím roce budeme hledat především technické pracovníky na pozice vývojářů a programátorů,“ popisuje Gabriela Jakabová, HR manažerka Kentico Software. Šanci přitom dostanou jak zkušení specialisté, tak studenti a absolventi bez větší praxe.

kentico kancelare

„Kentico už od svého vzniku nabízí příležitost mladým začínajícím lidem ukázat potenciál, který se v nich skrývá. Jsme připraveni na to, že u nás zaměstnanci začínají pracovat již při studiu, čemuž přizpůsobujeme také typy pracovních úvazků,“ dodává Gabriela Jakabová.  

Ačkoli je Brno líhní IT specialistů, poptávka po nich je v posledních letech enormní a neustále roste. „V oblasti IT si mohou pracovníci mezi zaměstnavateli vybírat. Často ho pak nevolí jen podle mzdy, ale také podle atmosféry ve firmě, vzhledu kanceláří nebo přístupu vedení k lidem. IT firmy jsou proto průkopníky ve vztahu firmy k zaměstnanci, v budování neformální firemní kultury a vytváření nových typů benefitů,“ vysvětluje Gabriela Jakabová.

.„Kromě moderních slunných kanceláří mají naši zaměstnanci možnost využívat netradiční odpočinkové zóny nebo si pro odreagování zahrát stolní fotbal či ping pong. V práci mohou i přespat, uvařit si, využít pračku se sušičkou nebo si sebou vzít svého psa,“ uvádí Jakabová. Velmi netradičním benefitem jsou takzvané „Innovation Days“ – jeden den v týdnu se zaměstnanci mohou věnovat vlastním inovativním a kreativním projektům, zkoušení nových technologií či studiu k dalšímu profesnímu rozvoji. Nové znalosti pak mohou čerpat také na mnoha odborných konferencích v ČR, v Evropě i v Americe.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF