Brněnské Kentico bude v příštím roce nabírat dalších 50 zaměstnanců

Brno, 9. prosince 2015 - Přibližně padesát nových pracovních pozic v IT se v příštím roce chystá otevřít Kentico Software. Na nová pracovní místa chce nabírat jak zkušené vývojáře, tak studenty a absolventy. „V příštím roce budeme hledat především technické pracovníky na pozice vývojářů a programátorů,“ popisuje Gabriela Jakabová, HR manažerka Kentico Software. Šanci přitom dostanou jak zkušení specialisté, tak studenti a absolventi bez větší praxe.

kentico kancelare

„Kentico už od svého vzniku nabízí příležitost mladým začínajícím lidem ukázat potenciál, který se v nich skrývá. Jsme připraveni na to, že u nás zaměstnanci začínají pracovat již při studiu, čemuž přizpůsobujeme také typy pracovních úvazků,“ dodává Gabriela Jakabová.  

Ačkoli je Brno líhní IT specialistů, poptávka po nich je v posledních letech enormní a neustále roste. „V oblasti IT si mohou pracovníci mezi zaměstnavateli vybírat. Často ho pak nevolí jen podle mzdy, ale také podle atmosféry ve firmě, vzhledu kanceláří nebo přístupu vedení k lidem. IT firmy jsou proto průkopníky ve vztahu firmy k zaměstnanci, v budování neformální firemní kultury a vytváření nových typů benefitů,“ vysvětluje Gabriela Jakabová.

.„Kromě moderních slunných kanceláří mají naši zaměstnanci možnost využívat netradiční odpočinkové zóny nebo si pro odreagování zahrát stolní fotbal či ping pong. V práci mohou i přespat, uvařit si, využít pračku se sušičkou nebo si sebou vzít svého psa,“ uvádí Jakabová. Velmi netradičním benefitem jsou takzvané „Innovation Days“ – jeden den v týdnu se zaměstnanci mohou věnovat vlastním inovativním a kreativním projektům, zkoušení nových technologií či studiu k dalšímu profesnímu rozvoji. Nové znalosti pak mohou čerpat také na mnoha odborných konferencích v ČR, v Evropě i v Americe.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN