Evolve! Summit 2015 nabídne setkání recrutiérů s otevřenou hlavou a duší

Brno, 13. října 2015 - Velká akce se letos chystá v Brně a již nyní je jasné, že dostat se na ni bude velmi složité. Na mezinárodní summit Evolve!Summit 2015 se ve středu 14. října dostane jen 200 vyvolených, kteří si zakoupili včas vstupenku.

manazeri inteligence

Posledních jednotek kusů je ještě k mání, avšak kdo zaváhal, přijde zřejmě o akci, na které vystoupí Greg Savage, Johnny Campbell, Michal Toman a další osobnosti z oblasti HR, personalistiky a recruitmentu.

Myšlenka udělat z Brna hlavní město recruitmentu zrála v hlavách Tomana z flow-r a Wagner z Alfa Fairs více než rok. „ Tak dlouho jsem Michala otravoval, až jsme se do toho pustili a výsledek je zatím skvělý,“ dodává Jiří Wagner, majitel společnosti Alfa Fairs. Celé plánování a vlastní realizace vytěžuje rozhodně více lidí, než jen dva výše zmiňované. „Na organizaci a přípravách se podílí více než 9 lidí. Vychytali jsme na začátku některé mouchy a už pomalu začínáme sledovat, co zlepšit na další společné akce,“ dodává k přípravám Michal Toman.

Na akci zazní celkem deset příspěvků. Dva z nich budou patřit Gregu Savageovi. Ten bude mluvit o svých myšlenkách v rámci bloku - The Savage Truth - Global Recruitment Trainer and Keynote Speaker. Z předních českých HRistů a recruiterů vystoupí Michal Toman, Jiří Folta z RED HATu, Štěpán Lukeš z IBM, Eva Vaclíková z FEI Company. Ty doplní Tomáš Hajzler z Peoplecommu a Petr Hovorka z BrandBakers.

Velkou výhodou celého dne bude nejen sdílení myšlenek speakerů, ale také sdílení myšlenek a názorů jednotlivých účastníků. „Připravili jsme si pro všechny zajímavou networkingovou část. Tu zaštítili naši partneři z BforB a Smart Newtworku, takže to bude na velmi vysoké úrovni,“ dodává Wagner.

Summit má také velmi silné partnery, kteří podpoří největší akci podobného ražení v Brně a na jižní Moravě – social talent, atollon a omt group. „Jsme velmi rádi, že se nám podařilo zejména tyto firmy získat pro naši myšlenku a to je šířit kvalitní myšlenky a měnit náhled na věci, které již nemusejí dávno fungovat. Chceme celou akcí šířit nové myšlenky a náhledy na recruitment a příbuzné obory, to je naše hlavní myšlenka, se kterou se souznili i partnerské firmy,“ dodává Toman.

A kdo bude celý summit uvádět? „Dlouho jsme vybírali a přemýšleli, ale jméno si ještě necháme pro sebe, přece jen, není to poslední tisková zpráva, kterou posíláme ven,“ dodává vtipně Toman.

Více informací o summitu a programu najdete na webových stránkách akce www.evolvesummit.cz.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...