Top manažeři přijedou do Brna přednášet o leadershipu

Brno, 28. srpna 2014 – Brněnský hotel Barceló přivítá 16. září špičkové leadery českého a zahraničního trhu. Uskuteční se zde totiž konference Leadership Brno 2104, jejímž smyslem je propojit inspirativní osobnosti z byznysu s podnikateli, manažery nebo řediteli, kteří mají zájem dozvědět se více o umění vést a inspirovat. Registrace na akci je otevřena právě nyní.

leadership

Konference Leadership Brno 2014 proběhne ve stylu svižných a úderných přednášek TED. Dozvíte se, jak uznávaní leadeři z rozdílných zemí vnímají leadership, jaký je jejich přístup k zaměstnancům, jak pracují s motivací lidí, jak zvládají krizové situace, jak se jim povedlo inspirovat širokou veřejnost nebo jak dobíjejí energii sobě i ostatním.

Organizátorům se podařilo získat mezi přednášející české a světové špičky v oblasti leadershipu. O své zkušenosti se podělí například Georgina Steinsky, která v 90. letech pomáhala křísit věhlas společnosti Baťa. Později pracovala ve vedení Bellu a restrukturalizovala dobročinnou organizaci Imagine Canada. Na setkání vystoupí například také Libor Suchánek, zakladatel firmy Sulko, jednoho z nejúspěšnějších českých podniků, Karel Havlíček, děkan fakulty ekonomických studií VŠFS a předseda Asociace malých a středních podniků a živnostníků, Jindřich Salajka, managing director obuvnické společnosti ECCO Slovakia nebo Petr Ludwig, autor bestselleru Konec prokrastinace a ředitel GrowJob Institute.

leadershipbanner

Začátek konference je v 17:00 hodin, ve 22:00 hodin začne networkingový večírek. Více informací o přednášejících, včetně registračního formuláře, je k dispozici na oficiálních stránkách www.leadership-brno.cz. Partnerem akce je časopis Brno Business & Style.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN