Slavia pojišťovna otevřela v Brně na Lidické novou pobočku

Brno, 6. května 2014 - Slavia pojišťovna pokračuje v rozšiřování své celorepublikové sítě a 25. dubna otevřela v Brně svoji novou pobočku, která je prvním přímým zastoupením v regionu. Úkolem nové pobočky bude nabízet pojistné produkty v tradičních segmentech.

Slavia pojistovna pobocka Brno

„Předpokládáme, že největší zájem bude o pojištění majetku a cestovní pojištění. Lákavá bude také naše dubnová novinka, Autopojištění s odpovědností. Tento na českém trhu ojedinělý produkt v sobě spojuje povinné ručení a pojištění občanské odpovědnosti,“ přibližuje Ladislav Bělina, vedoucí divize autopojištění Slavia pojišťovny.

Otevřením první kamenné pobočky v Brně posiluje Slavia pojišťovna svoji přítomnost v regionu, kde dosud působila prostřednictvím obchodních partnerů a jejich kontaktních míst. „Díky nově fungujícímu přímému zastoupení budeme lépe reagovat na potřeby našich klientů i situaci na trhu. Další pozitivní rovinou je, že vznik pobočky přinese nová pracovní místa,“ uzavírá Josef Moravec, obchodní ředitel Slavia pojišťovny.

(red), foto: archiv


Související články: