Další setkání ze série Veletrh řešení se zaměří na věrnost zákazníka

Brno, 7. ledna 2014 – Co je základem férového a přínosného vztahu se zákazníkem? Kdo je to věrný zákazník a jak jej získat? Na tyto otázky se zaměří další setkání ze série Veletrh řešení, tentokrát s podtitulem „Přes věrného zákazníka k zisku". Marketingoví odborníci se s podnikateli potkají 23. ledna v brněnském hotelu Santon.

veletrh reseni

„Veletrh řešení je určen pro podnikatele a marketingové pracovníky z firem, kteří hledají užitečné a praktické nástroje, jak zvýšit loajalitu zákazníků, jak získat doporučení, jak komunikovat s věrnými zákazníky," přiblížil akci Milan Nerud z pořádající agentury Správná volba.

Účastníci setkání budou mít nejdřív možnost poslechnout si pětiminutové prezentace, kde řečníci vysvětlí přínos svého řešení a pokusí se posluchače motivovat k individuální diskusi. V popoledních workshopech pak každý prezentující představí své téma prakticky.

Na lednovém setkání vystoupí například Pavel Cenek ze společnosti OptimSys s tématem Od telefonování k telefonické péči o zákazníky, Petr Pouchlý, zástupce Court of Moravia, který představí principy efektivní reklamní kampaně či webového obchodu nebo Magdaléna Divišová z Acomware, která se zaměří na zvyšování obratu prostřednictvím internetu.

Akce „Veletrh řešení IV. – přes věrného zákazníka k zisku" se uskuteční 23. ledna od 10.00 do 15.00 v hotelu Santon v Brně Bystrci. Účastnický poplatek činí 390 Kč. Zájemci najdou více informací, včetně programu brněnského setkání, na oficiální stránkách Veletrhu řešení.

-ld-


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN