Další setkání ze série Veletrh řešení se zaměří na chytrý marketing

Brno, 22. srpna 2013 – Uspějte chytrostí, ne rozpočtem. To je heslo v pořadí již třetího setkání podnikatelů a odborníků na marketing pod hlavičkou Veletrh řešení, které se uskuteční 17. září v Brně. Jeho hlavním tématem tentokrát budou chytrá řešení, která zároveň výrazně nezvyšují rozpočet.

veletrh reseni

„Jsem přesvědčen, že se dá marketing dělat chytře a s vysokou efektivitou," řekl Milan Nerud, majitel pořádající agentury Správná volba. „Hledal jsem marketingové odborníky, kteří si v praxi úspěšně ověřili svá řešení, a přesvědčil jsem je, že je správné tato chytrá řešení šířit dále," dodal. V souladu s názvem akce budou prezentovány nápady, které nezvýší výrazně rozpočet na marketing a zároveň pomohou ušetřit v jiných oblastech.

Veletrh řešení je postaven na odlišném modelu, než na jakém funguje většina konferencí. Důraz je kladen na osobní setkání a diskusi. Během veletrhu má každý prezentující pět minut na to, aby účastníkům vysvětlil přínos svého řešení a motivoval je tím k individuální diskusi, která následuje v druhé, networkingové části programu. Cílem je, aby účastníci získali maximum informací v minimálním čase.

Veletrh řešení také obsahuje odborné workshopy a speciální část, kde budou prezentovány výsledky zprávy, která monitoruje změny postojů zákazníků vůči cenám a hodnotám.

Více informací naleznete na www.veletrhreseni.cz

(red), foto: archiv pořadatelů


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN