Brněnská společnost INVEA-TECH získala na CeBITu prestižní cenu

Brno, 6. března 2013 - V rámci svého vystoupení na veletrhu CeBIT obdržela brněnská IT společnost INVEA-TECH sídlící v JIC Innovation parku od odborné veřejnosti prestižní ocenění European Seal of e-Excellence 2013. Cenu společnost získala na základě inovací svého řešení FlowMon, které se zabývá  monitoringem a bezpečností sítí, a za vynikající marketing v oblasti kybernetické bezpečnosti a kybernetických hrozeb.

Zdenek-vrbka-invea-tech

FlowMon je kompletní řešení pro monitorování a bezpečnost počítačových sítí na základě IP toků, které obsahuje inovační technologii analýzy chování sítě (Network Behavior Analysis, NBA). Ta umožňuje automaticky detekovat hrozby, proti kterým jsou ostatní bezpečnostní nástroje neúčinné – jedná se například o špionážní malware psaný na míru, viry a botnety nepodchycené antiviry, sociální inženýrství a další hrozby. Právě technologie NBA kontinuálně řadí dle reportu analytické společnosti Gartner společnost INVEA-TECH mezi několik málo společností celosvětově, které řešení toho typu dodávají. INVEA-TECH na rozvoji řešení úzce spolupracuje se sdružením CESNET, předními českými i světovými univerzitami a se společností CISCO. V rámci evropského trhu je společnost INVEA-TECH v oblasti monitoringu na základě IP toků a bezpečnosti sítí lídrem s mezinárodní působností na více než 15 světových trzích.

„Cena European Seal of e-Excellence je pro nás velkou poctou. Vzhledem ke vzrůstajícím hrozbám v oblasti bezpečnosti sítí klade naše firma velký důraz na inovace a marketing pokročilých technologií, které se využívají v boji s novými kybernetickými útoky. Jsme proto velmi rádi, že nám bylo toto ocenění uděleno, navíc již podruhé v řadě za sebou,“ uvedl Zdeněk Vrbka, Country Manager pro Německo ze společnosti INVEA-TECH.

Společnost INVEA-TECH je výrobcem inovativních bezpečnostních síťových řešení pro sítě od 10 Mbps do 100 Gbps. Portfolio produktů je zaměřeno na oblasti monitorování síťového provozu a bezpečnost (NetFlow, NBA), uchovávání provozních a lokalizačních údajů (Data Retention), zákonných odposlechů (IP Lawful Interception) a akceleraci aplikací v FPGA.

Zdroj: JIC


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...