ČSOB v Brně - Bohunicích otevírá novou pobočku

Brno, 29. října 2012 - V úterý 30. října bude slavnostně otevřen areál v Brně - Bohunicích, jehož součástí bude i nová pobočka ČSOB. V plném provozu bude pobočka v pondělí 5. listopadu a retailovým i firemním klientům budou k dispozici všechny běžné služby včetně vkladového bankomatu, který bude dostupný 24 hodin denně.

CSOB-brno-bohunice-nova-pobocka

„Přímý kontakt s bankou je i v dnešní rychlé době pro naše klienty velmi důležitý a na naší pobočce se setkají s profesionálním a férovým přístupem. Doufáme, že otevřením této pobočky mnoha místním klientům ušetříme čas s dojížděním do těch vzdálenějších a věříme, že se brzy staneme jejich oblíbeným místem k řešení finančních záležitostí,“ říká Jana Horáková, ředitelka nové pobočky ČSOB.

Nově otevřená pobočka bude nabízet všechny služby, na které je soukromá i firemní klientela ČSOB zvyklá. Bude zde možné například otevřít účet, zažádat o úvěr nebo sjednat hypotéku. To vše v příjemném prostředí a s vysoce vyškoleným personálem. Ten dokáže poskytnout odborné poradenství nejen ke zmíněným produktům, ale i v oblasti zhodnocení klientových prostředků a investic. Kromě standardních služeb banky nabídne pobočka i produkty dceřiných společností ČSOB, jako jsou pojišťovací služby nebo stavební spoření. K dispozici bude rovněž vkladový bankomat, dostupný 24 hodin denně.

Nová pobočka se nachází v ulici Netroufalky a nabídne standardní otevírací dobu. V pondělí, úterý a ve čtvrtek bude otevřeno do 17 hodin, ve středu bude otevřeno déle, a to od 8 do 18 hodin a v pátek do 15 hodin. Pobočka bude mít hodinovou polední pauzu.

(red), foto: ČSOB


Související články: