AT&T rozšiřuje činnost v Brně a vytvoří stovky kvalifikovaných pracovních míst

Brno, 1. října 2012 – Mezinárodní telekomunikační společnost AT&T rozšiřuje svůj provoz v Brně, aby mohla podpořit globální péči o zákazníky v Evropě, na Blízkém východě a v Africe (EMEA). Nově rozšířené servisní centrum posílí podporu zákazníků v uvedených regionech a umožní poskytovat služby čtyřiadvacet hodin denně.

Graf-rust-02_thumb

Rozšířením provozu vytvoří společnost AT&T v Brně více než 400 nových dobře placených kvalifikovaných pracovních míst. „Ke konci roku 2013 vzroste počet našich zaměstnanců ze současných 600 na 1000,” říká Filip Šváb, ředitel vnějších vztahů společnosti AT&T. Rozšířené servisní centrum nabídne řadu pracovních příležitostí v různých oborech včetně zabezpečení provozu, péče o zákazníky, správy infrastruktury a technické podpory.

„Brno nám nabízí významnou, motivovanou a vzdělanou pracovní sílu, která nám umožní udržet vysoký standard našich služeb. Do regionu proto přinášíme řadu zajímavých kariérních příležitostí pro kvalifikované lidi,” dodává Filip Šváb.

Rozšíření servisního centra v Brně podtrhuje pokračující rozvoj globálního působení společnosti AT&T a především silný růst firmy v Evropě. „Česká republika má strategické umístění v centru rychle se rozvíjejících trhů střední a východní Evropy. Tuzemské ekonomické a politické prostředí navíc investici AT&T vítá a česká vláda naše působení na trhu aktivně podporuje,“ uzavírá Filip Šváb, ředitel vnějších vztahů společnosti AT&T.

Brněnské servisní centrum AT&T Global Network Services Czech Republic s.r.o. se specializuje na monitoring a technickou podporu síťových (LAN) telekomunikačních služeb. Podpory a služeb centra využívá řada mezinárodních firem z různých oblastí, například bankovnictví či průmyslu, které mají nejvyšší nároky na kvalitu a efektivitu dodávaných služeb.

(red)


Související články:

Jaké příslušenství byste měli používat pro svůj vůz

Jako majitel vozidla víte, že je důležité udržovat vozidlo v dobrém stavu. Nejenže díky tomu váš vůz vypadá hezčí, ale také pomáhá udržovat jeho bezproblémový provoz. Jedním ze způsobů, jak toho dosáhnout, je používání autopříslušenství.