Teplárny Brno mají novou webovou prezentaci

Brno, 27. srpna 2012 - Teplárny Brno spustily novou podobu webových stránek z domény www.teplarny.cz. Moderní grafický design, přehlednější struktura i zajímavé doplňkové služby zpříjemní zákazníkům vyhledávání potřebných informací. Přímo z titulní stránky se dozvíte, jaká je současná venkovní teplota, jaké jsou plánované odstávky a co se aktuálně ve společnosti děje.

teplarny-brno-novy-web

„Webové stránky jsme testovali ve zkušebním provozu, protože je zde několik nových a technologicky náročnějších aplikací. Aktuálně jsme ještě přidali soutěžní anketu o hodnocení firmy,“ vysvětlil marketingový specialista Tepláren Brno Jaroslav Crlík.
Každý návštěvník webových stránek může v hodnotícím formuláři vyjádřit svůj názor na Teplárny Brno. Pokud uvede svůj kontakt, bude zařazen do slosování o ceny.  

Dalším lákadlem stránek je přesné teplotní zpravodajství, které zobrazuje mapa venkovních teplot z různých částí města Brna. Velkou novinkou je interaktivní mapa rozvodů, díky které získáte představu o rozsahu soustavy zásobování tepelnou energií a o umístění jednotlivých zdrojů.

Na stránkách nechybí stěžejní informace z portfolia produktů a služeb, ceníky, kontakty na konkrétní provozy. „Připravujeme také zřízení chráněné zákaznické zóny a sekci s radami na úsporu tepelné energie,“ doplnil Crlík. Nové stránky společnosti je možné spustit také na všech mobilních zařízeních.

(red), foto: www.teplarny.cz


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...