Teplárny Brno mají novou webovou prezentaci

Brno, 27. srpna 2012 - Teplárny Brno spustily novou podobu webových stránek z domény www.teplarny.cz. Moderní grafický design, přehlednější struktura i zajímavé doplňkové služby zpříjemní zákazníkům vyhledávání potřebných informací. Přímo z titulní stránky se dozvíte, jaká je současná venkovní teplota, jaké jsou plánované odstávky a co se aktuálně ve společnosti děje.

teplarny-brno-novy-web

„Webové stránky jsme testovali ve zkušebním provozu, protože je zde několik nových a technologicky náročnějších aplikací. Aktuálně jsme ještě přidali soutěžní anketu o hodnocení firmy,“ vysvětlil marketingový specialista Tepláren Brno Jaroslav Crlík.
Každý návštěvník webových stránek může v hodnotícím formuláři vyjádřit svůj názor na Teplárny Brno. Pokud uvede svůj kontakt, bude zařazen do slosování o ceny.  

Dalším lákadlem stránek je přesné teplotní zpravodajství, které zobrazuje mapa venkovních teplot z různých částí města Brna. Velkou novinkou je interaktivní mapa rozvodů, díky které získáte představu o rozsahu soustavy zásobování tepelnou energií a o umístění jednotlivých zdrojů.

Na stránkách nechybí stěžejní informace z portfolia produktů a služeb, ceníky, kontakty na konkrétní provozy. „Připravujeme také zřízení chráněné zákaznické zóny a sekci s radami na úsporu tepelné energie,“ doplnil Crlík. Nové stránky společnosti je možné spustit také na všech mobilních zařízeních.

(red), foto: www.teplarny.cz


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce
09.12. Vánoční trhy 2022..

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN