Firmy i jednotlivci mají poslední týden na přihlášení do akcelerátoru StarCube

Brno, 3. srpna 2012 – Čtvrtý ročník prvního českého startup akcelerátoru StarCube dosud zaujal 25 projektů. Registrace poběží ještě týden a týmy s konkrétním nápadem i jednotlivci, kteří se chtějí podílet na projektu někoho jiného, se tak mohou přihlásit do 10. srpna. Podzimní StarCube akcelerátor se uskuteční od poloviny září do začátku prosince a účast v něm je stejně jako v minulých ročnících zdarma.

StarCube_Space

Dosud registrované projekty pokrývají širokou škálu témat a oborů. Některé zaujmou fanoušky balónového létání nebo paraglidingu, jiné jsou naopak zaměřeny na oblast práva či bezpečnosti. Šanci mají rovněž zájemci, kteří vlastní tým nevytvořili, ale rádi by se zapojili. „Takovým uchazečům se nabízejí zajímavé možnosti. Do StarCube se přihlásily například dva výzkumné týmy ze Středoevropského technologického institutu. Hledají přitom právě schopné projektové manažery," uvedl Michal Hrabí, manažer JIC Startup programu. „Registroval se nám i jeden zajímavý tým z Rumunska, ten jsme ale směrovali do jarního běhu 2013, který se uskuteční celý v angličtině," doplňuje Hrabí.

Registrace je otevřena do 10. srpna na oficiálních stránkách StarCube. Pokud přihlášený postoupí do druhého kola, předloží stručný životopis a anotaci projektu. Vybraní účastníci pak budou pozváni na osobní setkání na StarCube Jam.

Účastníci akcelerátoru mají možnost konzultovat se zajímavými osobnostmi české i zahraniční podnikatelské scény a získat tak praktické informace o podnikání. Po celou dobu také mohou využívat StarCube Space – společný kreativní prostor - a čekají je další benefity. Minulých ročníků se zúčastnily například projekty GINA Software či CUPTech. Po absolvování programu mají nově vzniklé společnosti možnost ucházet se o vstup do JIC Innovation parku, kde jsou či byly firmy jako Y Soft Corporation, Freedomky, Westcom s Webnodem a další.

zdroj: TZ JIC


Související články:

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF