J&T Banka otevřela v Brně moderní banko-kavárnu

Brno, 29. března 2012 – J&T Banka otevírá svou novou pobočku J&T Banka Café v Brně. Unikátní koncept banko-kavárny je propojením světa financí s prostředím elegantní architektonicky moderní kavárny s námětem „Hory a hvězdy", kde kromě schůzek s obchodními partnery, přáteli a rodinou lze vyřešit i všechny potřebné bankovní operace. J&T Banka Café je otevřena nejen pro klienty J&T, ale také pro širokou veřejnost.

banka_JT

„S růstem počtu klientů se nese také potřeba regionální expanze. Pro zajištění vysoké míry komfortu a dostupnosti našich služeb tak dojde v letošním roce k otevření dvou poboček na území České republiky, konkrétně v Brně a v Ostravě," komentuje rozšíření působnosti Štěpán Ašer, generální ředitel J&T Banky.

Kavárna, kterou navrhl architekt Petr Hrůša, navazuje na to nejlepší, co regionálně silný funkcionalismus v Brně nabízí. V interiéru jsou použité vzácné materiály jako makasar, kararský mramor a kvalitní kameny. Stěny pak zdobí především obrazy akademické malířky Markéty Jelenové v podobě Zlatého pole a hor.

JT_banka_pruh2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„Jsem velmi rád, že můžeme klientům z tohoto, pro nás velmi významného, regionu nabídnout plnohodnotnou pobočku J&T Banky, navíc ve formě architektonicky zajímavé a příjemné kavárny. Věřím, že J&T Banka Café, se nejen díky vytříbené nabídce čerstvých a vybraných delikates stane vyhledávaným místem pro setkávání jak našich klientů, tak i širokého spektra společenských elit," dodává Patrik Chovanec, ředitel pobočky J&T Banky v Brně.

(red), foto: J&T Banka Café v Brně, archiv J&T Banka


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...