Společnost Zoner Software hodlá více expandovat do světa

Praha, 4. října 2011 (MEDIAFAX) - Brněnská společnost Zoner Software by se ráda stala světovým hráčem na poli software, do dvou let chce mít ve světě na 10 milionů uživatelů. Informovala o tom na úterní tiskové konferenci. „Naším cílem je mít deset milionů aktivních uživatelů našeho softwaru,“ řekl Milan Behro, ředitel společnosti. „Rádi bychom toho dosáhli do dvou let,“ dodal.

Graf-rust-01

Zoner Software v úterý také představil novou verzi software na úpravu a správu fotografií Photo Studio 14. Kromě něj pak ke stažení nabízí free verzi v angličtině, která oproti Photo Studiu nabízí méně možností. Součástí software je také Zonerama. Ta uživatelům usnadňuje sdílení fotografií na internetu.

„Software na fotografie vytváříme již deset let. Přesto bychom rádi prodloužili vývojové cykly našeho software. Alespoň na dva roky,“ doplnil Behro.

Společnost Zoner Software, která se aktuálně zaměřuje na Photo Studio, má v České republice kolem jednoho milionu uživatelů. V zahraničí pak ještě o jeden milion více. Díky pobočkám v americké Atlantě a japonské Osace by společnost ráda více expandovala na zahraniční trh.

Denisa Křížová

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Březen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF