Společnost Zoner Software hodlá více expandovat do světa

Praha, 4. října 2011 (MEDIAFAX) - Brněnská společnost Zoner Software by se ráda stala světovým hráčem na poli software, do dvou let chce mít ve světě na 10 milionů uživatelů. Informovala o tom na úterní tiskové konferenci. „Naším cílem je mít deset milionů aktivních uživatelů našeho softwaru,“ řekl Milan Behro, ředitel společnosti. „Rádi bychom toho dosáhli do dvou let,“ dodal.

Graf-rust-01

Zoner Software v úterý také představil novou verzi software na úpravu a správu fotografií Photo Studio 14. Kromě něj pak ke stažení nabízí free verzi v angličtině, která oproti Photo Studiu nabízí méně možností. Součástí software je také Zonerama. Ta uživatelům usnadňuje sdílení fotografií na internetu.

„Software na fotografie vytváříme již deset let. Přesto bychom rádi prodloužili vývojové cykly našeho software. Alespoň na dva roky,“ doplnil Behro.

Společnost Zoner Software, která se aktuálně zaměřuje na Photo Studio, má v České republice kolem jednoho milionu uživatelů. V zahraničí pak ještě o jeden milion více. Díky pobočkám v americké Atlantě a japonské Osace by společnost ráda více expandovala na zahraniční trh.

Denisa Křížová

Související články: