Cígler Software dává slevu 10 000 Kč na ERP systémy

Brno, 31. května 2011 - Společnost Cígler Software, přední český výrobce účetních programů a informačních systémů, připravila mimořádnou akci pro všechny, kteří uvažují o implementaci ERP systému MONEY S4 nebo MONEY S5.  Nyní mají jedinečnou šanci získat jej se slevou 10 000 korun.

Cigler

„Každý den vylosujeme také jednoho výherce, který získá notebook ASUS PRO5DC. Všichni účastníci semináře mohou využít také 50% slevu na roční předplatné časopisu IT Systems,“ říká Tomáš Bobek, marketingový manažer společnosti. Zájemci o setkání se mohou hlásit na stránkách www.bezmaleru.cz/prezentace, emailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo telefonním čísle 604 222 357.

Datum a místo setkání:

úterý 7. června a středa 8. června
Brno, školicí centrum Cígler Software, Drobného 49.

úterý 14. června a středa 15. června
Praha, školicí centrum Cígler Software, Novodvorská 1010/14.

Prezentace začínají vždy v 10 hodin. Mediálními partnery akce je časopis IT Systems a server Systemonline.cz.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...