Teplárny Brno mají nového generálního ředitele

Brno, 16. května 2011 - Představenstvo společnosti Teplárny Brno dnes oznámilo jmenování Ing. Petra Fajmona, MBA do funkce generálního ředitele Tepláren Brno s účinností  od 16. května 2011.

teplarnybrno_topeni2-250

Petr Fajmon se stal vítězem výběrového řízení na obsazení pozice generálního ředitele Tepláren Brno, které bylo vypsáno dne 26. ledna 2011. Výběrového řízení se zúčastnilo celkem sedm uchazečů. Výsledky výběrového řízení byly oznámeny dne 28. dubna 2011.

V souvislosti s jeho jmenováním předseda představenstva Robert Kerndl uvedl: „Věřím, že Petr Fajmon využije všech svých zkušeností a obchodního talentu k dalšímu rozvoji a zkvalitňování služeb poskytovaných společností Teplárny Brno.“ Petr Fajmon dodal: „Své jmenování do této zodpovědné funkce považuji za velkou čest a těším se na spolupráci s novým týmem.“

Petr Fajmon (38 let) vystudoval Fakultu elektrotechniky a sdělovací techniky na VUT v Brně a titul MBA získal na The Nottingham Trent University. Hovoří plynně anglicky. Svou kariéru započal v telekomunikačním sektoru. Od roku 2002 zastával funkci ředitele prodeje v RWE - Jihomoravská plynárenská a od roku 2008 působil v soukromém sektoru v oblasti business developmentu.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...