ČSOB otevřela v Brně novou pobočku

Brno, 21. února 2011 - ČSOB otevřela v Brně v městské části Černovice novou pobočku, která bude obsluhovat jak klienty – fyzické osoby, tak malé a střední podniky a korporátní firmy. Nová pobočka se nachází v přízemních prostorách nového bytového domu Eliška na významné komunikační tepně v blízkosti stanice MHD.

csob2

„I v dnešní době pobočky mají a do budoucna budou mít velký význam. Klienti především u složitějších bankovních produktů upřednostňují osobní kontakt se svým bankéřem či poradcem. Naše služby chceme přiblížit i občanům a firmám z městské části Brno – Černovice, proto jsme se rozhodli právě zde otevřít novou pobočku,“ řekl Christof de Mil, ředitel pobočkové sítě ČSOB. „Do konce roku plánujeme otevřít ještě několik dalších poboček v závislosti na zajímavých příležitostech, které by mohly v průběhu roku nastat,“ doplňuje Christof de Mil z ČSOB.

Tato teritoriální část města Brna doposud nebyla pokryta pobočkovou sítí ČSOB. Lokalita Brno – Černovice skrývá potenciál spojený s rozvojem nového železničního uzlu a přesunu brněnského nádraží. Klienti budou moci na této pobočce využít kompletní škálu produktů a služeb, které ČSOB poskytuje.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...

Veletrhy, konference a semináře

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8
19202122232425
262728293031 
Nejbližší akce

Žádné události

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN