Na Základní škole Vedlejší postaví nové učebny přírodních věd

Brno, 11. dubna 2023 - Na Základní škole Vedlejší budou nové učebny pro výuku přírodních věd. Projektovou dokumentaci připraví a o autorský dozor se postará společnost Architekti Hrůša & spol., Ateliér Brno, s. r. o. Rozhodla o tom na svém posledním jednání Rada města Brna.

deti tridA biologie skola

Na ZŠ Vedlejší se počítá s vybudováním přístavby dvoupodlažního bezbariérového pavilonu se dvěma samostatnými učebnami pro výuku přírodních věd pro 60 žáků včetně zázemí a vzdušné pergoly.

„Společnost Architekti Hrůša & spol., Ateliér Brno, s. r. o., nejprve vytvoří studii potřebnou pro vydání dalších rozhodnutí, povolení či souhlasů a stanovisek. Poté zpracuje průzkumy a posudky nutné jako podklad pro přípravu dokumentace pro územní a stavební řízení a také zajistí projektovou dokumentaci a autorský dozor. Za tyto úkony zaplatí město 1 815 000 korun včetně DPH,“ uvedla brněnská primátorka Markéta Vaňková a pokračovala: „Příprava projektové dokumentace nového venkovního pavilonu pro 60 žáků bude trvat zhruba 12 měsíců, samotná výstavba by pak měla začít v roce 2024."

Zdroj: TIS MMB


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...