Na Ústředním hřbitově bude během Velikonoc jezdit minibus

Brno, 9. dubna 2019 – V období velikonočních svátků, tedy od pátku 19. do pondělí 22. dubna, bude návštěvníky Ústředního hřbitova vozit minibus. Služba bude v provozu vždy od 8 do 18 hodin a je pro všechny občany zdarma.

hrbitov plot

„Minibus, který má k dispozici 16 míst k sezení a 22 míst ke stání, bude jezdit ve dvacetiminutovém intervalu. Nástupní i výstupní místo bude u hlavní brány při ulici Vídeňská. Zastávky nebudou striktně vyznačeny, minibus bude zastavovat na znamení kdekoliv po trase,“ uvedl první náměstek primátorky Petr Hladík.

Dopravu po hřbitově se podařilo zajistit díky spolupráci se Správou hřbitovů města Brna, Dopravním podnikem města Brna a Ministerstvem práce a sociálních věcí. Služba by měla posloužit především seniorům a osobám se ztíženým pohybem.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...