Technické sítě Brno zmodernizovaly areál na Křenové

Brno, 2. června 2015 - Kvalitnější zázemí pro zaměstnance i techniku – takový je výsledek zhruba osmnáctiměsíční přestavby areálu Technických sítí Brno (TSB) v Křenové ulici v Brně, do které společnost investovala na 14 milionů korun. Modernizací prošly všechny tři části areálu, kde se kromě administrativní budovy nacházejí také parkovací prostory a sklady společnosti.

technicke site brno areal krenova

Pracovníci TSB nyní získali v prostornějších kancelářích příjemnější pracovní prostředí. Spotřebu energie omezí zateplení objektu, neboť nově spadá energetická náročnost opravených budov do kategorie C, tedy úsporná. Rekonstrukcí prošly také inženýrské sítě, byly zvětšeny nedostačující sklady a úpravou prošly i venkovní plochy.

„Součástí stavebních prací se stala i výstavba nové garáže pro vysokozdvižné plošiny, užívané při údržbě veřejného osvětlení. Zatímco až dosud musela tato auta parkovat pod širým nebem, což technice samozřejmě neprospívalo, nyní stojí pod střechou,“ uvedl generální ředitel TSB Jaromír Machálek.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...