Chodníky kolem hřišť v Králově Poli mají nové osvětlení

Brno, 12. listopadu 2013 - Ve spolupráci se správcem veřejného osvětlení, jímž jsou Technické sítě Brno, a.s., bylo v Králově Poli rozšířeno veřejné osvětlení ve dvou veřejností hojně využívaných lokalitách. „První z nich je prostor u hřiště Kolečko. Hřiště bylo v nové podobě otevřeno pro veřejnost v červnu loňského roku. V parku na Kartouzské byl v jeho horní části osvětlen chodník směrem k nově zbudovanému parkourovému hřišti,“ uvedla Olga Pelcová, mluvčí Úřadu MČ Brno – Královo Pole. Náklady na nové osvětlení byly hrazeny z rozpočtu městské části a dosáhly výše přes půl miliónu korun.

Chodníky 3

Městská část chystá také osvětlení vybraných přechodů pro chodce. „V podzimních měsících bude provedeno nasvětlení přechodů na Slovanském náměstí a na Palackého třídě směrem k ulici Boženy Němcové,“ doplnila Pelcová s tím, že městská část připravuje i další návrhy na nasvětlení přechodů v roce 2014.

(red), foto: ÚMČ Brno - Královo Pole


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...