Řidiči, pozor – ve Farinově zatáčce budou až do pátku kácet nebezpečné stromy

Brno, 28. května 2013 - Pracovníci Lesů ČR budou ve dnech 28. - 31. května v době od 6.00 do 16.00 hodin provádět kácení stromů, ohrožujících bezpečnost provozu na silnici III/3842 – na ulici Žebětínská v Brně. Jedná se o úsek mezi ulicí U velké ceny v Brně - Kohoutovicích po silnici III/3844 – ulice Stará dálnice. Úsek je  obecně známý pod názvem Farinova zatáčka.

motorova-pila

„Těžební práce si vyžádají částečnou uzavírku tohoto frekventovaného úseku. Lesy ČR žádají občany o trpělivost při čekání v kolonách, které mohou zejména v době ranních a odpoledních špiček vznikat a o respektování pokynů jak městské policie, tak pracovníků, kteří budou těžbu zajišťovat. Doporučujeme do tohoto úseku v uvedenou dobu nevjíždět,“ uvedl mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík.


Související články:
5G

Proč je 5G budoucností smartphonů

Jsme na vrcholu nové éry bezdrátových technologií. Nová generace celulárních sítí, známá jako 5G, slibuje zásadní upgrade oproti současným 4G LTE sítím. Díky maximální rychlosti až 10 gigabitů za sekundu bude 5G výrazně rychlejší než nejrychlejší domácí širokopásmové připojení. Ale rychlost je jen jedním ze způsobů, jak 5G změní smartphony. Zde je šest výhod 5G, o kterých by měl vědět každý uživatel smartph...