Řidiči, pozor – ve Farinově zatáčce budou až do pátku kácet nebezpečné stromy

Brno, 28. května 2013 - Pracovníci Lesů ČR budou ve dnech 28. - 31. května v době od 6.00 do 16.00 hodin provádět kácení stromů, ohrožujících bezpečnost provozu na silnici III/3842 – na ulici Žebětínská v Brně. Jedná se o úsek mezi ulicí U velké ceny v Brně - Kohoutovicích po silnici III/3844 – ulice Stará dálnice. Úsek je  obecně známý pod názvem Farinova zatáčka.

motorova-pila

„Těžební práce si vyžádají částečnou uzavírku tohoto frekventovaného úseku. Lesy ČR žádají občany o trpělivost při čekání v kolonách, které mohou zejména v době ranních a odpoledních špiček vznikat a o respektování pokynů jak městské policie, tak pracovníků, kteří budou těžbu zajišťovat. Doporučujeme do tohoto úseku v uvedenou dobu nevjíždět,“ uvedl mluvčí Lesů ČR Zbyněk Boublík.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...