Držitelem ocenění „Hostel roku“ se stal brněnský Hostel Mitte

Praha/Brno 5. dubna 2013 (PROTEXT) - Česká Hostelová Asociace o.s. (ČHA) letos poprvé uspořádala anketu s názvem Hostel roku. Cestovatelé z celého světa byli prostřednictvím internetu osloveni, aby vybrali nejlepší hostel v ČR. Necelá tisícovka účastníků pak zvolila tím nejlepším Hostel Mitte v Brně. Druhé a třetí místo obsadily Hostel U Jelínků v Třebíči a Hostel Downtown v Praze.

brno-hostel-mitte

Prvního ročníku této ankety se zúčastnilo celkem 11 členských hostelů ČHA z 8 měst naší republiky. Díky velkému zájmu veřejnosti je již nyní zřejmé, že se tento projekt uskuteční i v roce příštím. Do budoucna počítá ČHA s ještě větší účastí hostelů, neboť ta nebude podmíněna členstvím ČHA.

Snahou ČHA je propagovat turismus v ČR, rozvíjet hostelling a vytvářet síť kvalitních hostelů ve všech regionech naší republiky, protože hostely nejsou jen levným ubytovacím zařízením, ale především místem, kde se lidé setkávají. Více informací na stránkách ČHA.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...