PEF MENDELU prodlužuje termín podání přihlášek

Brno, 12. března 2013 - Provozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) prodlužuje termín pro podání přihlášek do bakalářského studia do 14. března 2013. Vychází tak vstříc žádostem uchazečů, kteří si podání přihlášek nechali na poslední chvíli.
Studentům posledních ročníků středních škol začíná na jaře období největších starostí.

budova-Q RO-pef-mendelu

Maturitní písemky jsou za dveřmi a pomalu se začínají chystat na „dospělý život“. Pod tlakem očekávání rodin a učitelů často zapomínají na termíny a uzávěrky přihlášek na vysoké školy. Provozně ekonomická fakulta v Brně se jim snaží letos vyjít vstříc a prodlužuje termín přihlášek do půlnoci 14. března 2013.

„V letošním roce jsme přikročili k prodloužení termínu přihlášek na základě velkého množství žádostí z řad studentů maturitních ročníků o jeho prodloužení.“ potvrzuje Marcel Ševela, proděkan pro studijní záležitosti. Podávání přihlášek ke studiu na PEF již probíhá pouze elektronickou formou, což práci studentům usnadňuje. „Stejně tak elektronicky probíhají na PEF i celé přijímací zkoušky. Díky tomu znají účastníci přijímacího řízení výsledek ihned po ukončení testu“, dále dodává Ševela.

O studium ekonomických ale i informatických oborů na PEF je stále větší zájem, jak potvrzují statistiky přijímacích zkoušek u ekonomických fakult v Brně během posledních let. Fakulta také získala ocenění za nejlepší ekonomickou fakultu na Moravě za rok 2010, 2011 i 2013 (v žebříčku Nejlepší vysoké školy v ČR ).

Zdroj: PEF MENDELU


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...