PEF Mendelu v Brně otevírá dveře zájemcům o studium

pef_76_1_1.JPGProvozně ekonomická fakulta Mendelovy univerzity v Brně (PEF) nabízí zájemcům o studium nejen ekonomických, ale i informatických oborů mimořádnou příležitost seznámit se s jejím prostředím ještě před odesláním přihlášek. Fakulta jim otevírá své dveře ve dnech 7. 1., 21. 1. a 11. 2. 2011 vždy od 13. hodin v posluchárně Q01 v budově Q.


Zájemci o studium si budou moci například prohlédnout specializované učebny, seznámit se s informačním systémem fakulty a základními informacemi o studijních programech. Pozornost jistě vzbudí možnost navštívit unikátní pracoviště – laboratoř virtuální reality. Uchazečům se tak nabízí jedinečná příležitost jak získat informace přímo od studentů PEF, kteří tento den pro uchazeče sami pořádají. Ti je provedou fakultou a podělí se s nimi o své zkušenosti.

O studium na PEF je stále větší zájem, jak potvrzují statistiky přijímacích zkoušek u ekonomických fakult v Brně během posledních let. Fakulta také získala v roce 2010 ocenění za nejlepší ekonomickou fakultu na Moravě (v žebříčku Nejlepší vysoké školy v ČR). Tomuto hodnocení také odpovídá vysoká míra uplatnění absolventů. Více než 97 % absolventů si do šesti měsíců od ukončení studia najde kvalifikovanou práci v oboru.

 

 

Související články: