Na náměstí Svobody proběhne happening pro lidská práva

Brno, 14. března 2011 - V úterý 15. března v 15.00 proběhne na náměstí Svobody netradiční veřejný happening pro lidská práva. Akce je součástí doprovodného programu festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět.

 

jeden-svet

Happening začne kolektivní akcí poblíž hodin, která se ponese v duchu letošního festivalového sloganu „Vaše energie je potřeba jinde!" a naváže na něj  zajímavá interaktivni aktivita připravená pro kolemjdoucí.  Ti se tak budou moci netradiční formou vyjádřit k problematice lidských práv. Na místě budou k dispozici materiály s kompletním programem festivalu včetně doprovodného programu.

Festival Jeden svět pořádá obecně prospěšná společnost Člověk v tísni již 13 let, v Brně se letos koná po 12-té. Festival bude zahájen 22. března,  v 18:30 hod. v Divadle Husa na provázku.

Ve čtvrtek 17. března se bude konat v  Metro Music Baru  benefiční koncert na podporu festivalu, který podpoří čerství držitelé ceny Anděl skupina Traband,  dále pak Paramisara a brněnští Jazoo.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...