Město chce občanům pomoct při sčítání lidu

Brno, 6. března 2011 (MEDIAFAX) - Brněnský magistrát chce lidem pomoct při blížícím se sčítání lidu, domů a bytů. Nejpozději 11. března magistrát vyvěsí na webových stránkách a úředních deskách městských částí informace o území jednotlivých sčítacích obvodů a komisařích, řekl tajemník Brna Pavel Loutocký.

scitani_lidu2011-2

V Brně bude pracovat 386 sčítacích komisařů.

Magistrát chce nejpozději do 11. března uveřejnit na své úřední desce, internetových stránkách a na úředních deskách všech úřadů městských částí informace o území jednotlivých sčítacích obvodů a o sčítacích komisařích. Informace budou obsahovat jména, čísla služebních průkazů a spojení na komisaře.

Novinkou letošního sčítání je možnost vyplnění a odeslání sčítacích formulářů v elektronické podobě od 26. března až do 14. dubna.

Brněnský magistrát umožní občanům Brna vyplnit sčítací formuláře na Informačním středisku MMB v budově na Malinovského náměstí 3. Dále mohou lidé vyplnit formuláře na úřadech 18 brněnských městských částí a v Knihovně Jiřího Mahena, konkrétně v Ústřední knihovně na Kobližné 4.

Lenka Horáková

Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...