V Brně proběhne Zumba mega párty No. 3

Brno, 27. října 2011 - V sobotu 26. listopadu 2011 vypukne Zumba mega párty No. 3, na kterou vás zve Taneční škola Dynamic a její lektoři. Akce se bude konat v Univerzitním kampusu v Brně – Bohunicích a těšit se můžete nejen na špičkové lekce Zumby, ale i na bohatý program se spoustou cen, který pro vás taneční škola připravila.

zumbaparty250

Zumba je v dnešní době fenomén, který je známý po celém světě. Důvodů, proč je tak oblíbená je několik. Je to aktivita, při které si nejen zformujete postavu, ale hlavně se při ní úžasně pobavíte. Na Zumba mega párty se vždy sejde obrovské množství lidí, které zaručí tu správnou atmosféru, a také tam můžete poznat nové přátele.

Lekce Zumby budou vyučovat lektoři TŠ Dynamic a těšit se můžete především na přední lektory jako je Daniela Česneková, Michal Němeček a hlavní hvězda Dennis Thomsen, který nás přijede navštívit až z Dánska. Bude pro vás připravený bohatý program v podobě kadeřnické show, líčení, výživového poradenství a také se budete moci projet v Mini Cooperu.

Neseďte doma a dojděte na Zumba mega párty, kde si zatančíte, zasmějete se, získáte dárkový balíček a hlavně si zkusíte, jak má vypadat opravdu energická Zumba v podání těch nejlepších lektorů!

Více informací na www.tsdynamic.cz nebo na www.dancefitness.cz. Lístky jsou již v předprodeji.

Zdroj: Taneční škola Dynamic


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...