Děti z Řečkovic i Mokré hory čeká zábavný den na Horáckém náměstí

Brno, 31. května 2023 – V pátek 2. června pořádá městská část Brno-Řečkovice a Mokrá Hora tradiční Den dětí. Nově proběhne při řečkovickém sídlišti na Horáckého náměstí u školy mezi 15 a 20 hodinou.

dite bublifuk

„Chtěl bych Vás všechny pozvat na tradiční Dětský den. Ten je letos paradoxně netradiční v tom, že se koná v jiné lokalitě, a to na Horáckém náměstí. Jak pro mladší, tak i starší děti připravujeme sportovní disciplíny a měřený závod na 400 metrů. Samozřejmě na děti bude čekat sladká odměna,“ uvedl radní MČ Brno-Řečkovice a Mokrá Hora Petr Bořecký (KDU-ČSL).

V rámci Dětského dne se zapojí velké množství místních spolků, se kterými se spojila radnice městská části a společně naplánovali zajímavý program celé akce.

„Můžete se těšit na vystoupení dětské Cimbálové muziky Dolnička, spolu s tanečním souborem Pampelišky z řečkovického Sokola. Proběhne také basketbalová exhibice, jóga s Yoga & Vision center, ukázkový zápas futsalovofotbalové akademie nebo vystoupení Městské policie. Po celou dobu bude dostupný skákací hrad a otevřené dopravní hřiště. Jsem rád, že v Řečkovicích a Mokré Hoře máme plno spolků, které jsou ochotné se do programu zapojit,“ uzavřel Bořecký.


Související články:

Lema Clinic úspěch ocenění globální cenou

Kvalita zdravotní péče a hodnota poskytovaná pacientům jsou měřeny nejen úspěchem nabízených léčebných metod, ale také pověstí v odvětví. Lema Dental Clinic zaznamenala mimořádný úspěch získáním ocenění „Nejlepší zubní klinika v Evropě“ v roce 2023. Nacházející se v srdci Istanbulu, Lema Clinic obdržela toto prestižní ocenění jako důkaz svých vysokých...

prehled_vinotek_v_Brne3-FIN

Přihlášení k odběru měsíčníku Šalina v PDF